Ліга чемпіонів: "Реал" та "Манчестер Сіті" вийшли в 1/4 фіналу, ПСЖ та "Спортинг" - вилетіли

AP Photos

Уже чотири учасники чвертьфіналу відомі.

За підсумками другого змагального дня повторних матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів визначилися ще два учасники чвертьфіналу. До "Баварії" та "Ліверпуля", які першими пройшли до цієї стадії, боротьбу за трофей продовжать "Реал" та "Манчестер Сіті".

Англійський "Ман Сіті", по суті, гарантував собі вихід в 1/4 фіналу ще у першому матчі, коли на виїзді розбив португальський "Спортинг" з рахунком 5:0. Матч-відповідь, таким чином, перетворився на формальність.

В Англії команди голів не забивали, зіграли в безгольову нічию - 0:0. Українець Олександр Зінченко провів на полі усі 90 хвилин у складі "Манчестер Сіті".

А от у іншому матчі "Реал" на своєму полі приймав ПСЖ - перший матч у Франції закінчився мінімальною перемогою парижан (1:0). І у другому таймі матчу в Мадриді французи подвоїли перевагу - Кіліан Мбаппе забив вдруге, вивів команду уперед.

На перерву команди пішли за сумарного рахунку 2:0 на користь ПСЖ. Однак у другому таймі все змінилося за 17 хвилин - Карім Бензема оформив хеттрик, він забив голи на 61-й, 76-й та 78-й хвилинах.

Бензема став найстаршим гравцем, хто відзначився хеттриком у матчах Ліги чемпіонів, а також він піднявся на третє місце за кількістю голів у складі "Реала".

Хеттрик Каріма повністю перевернув гру - "Реал" зміг пройти далі, вибивши ПСЖ за сумою двох матчів 3:2. А ПСЖ з Ліонелем Мессі, Неймаром та Кіліаном Мбаппе вилетіло в 1/8 фіналу.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу (матч-відповідь)
  • "Реал" (Іспанія) - ПСЖ (Франція) 3:1 (за сумою двох матчів - 3:2)
  • "Манчестер Сіті" (Англія) - "Спортинг" (Португалія) 0:0 (за сумою двох матчів - 5:0)

• Матчі-відповіді 1/8 фіналу продовжаться 15-16 березня, коли визначаться ще чотири учасники 1/4 фіналу.
  • Жеребкування стадії 1/4 фіналу (та півфіналу також) відбудеться в п'ятницю, 18 березня.
  • Роберт Левандовські - найкращий бомбардир цього сезону Ліги чемпіонів, у нього вже 12 голів.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо