Дергачі повністю під контролем ЗСУ — Харківська ОВА

Дергачі повністю під контролем ЗСУ — Харківська ОВА

Дергачі повністю під контролем ЗСУ — Харківська ОВА
facebook.com/Zadorenko

Збройні Сили України вигнали російських військових із Дергачів та повністю контролюють територію.

Про це ввечері 9 березня повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов у Telegram.

"Російський окупант намагався оточити місто. Але наші військові відбили противника та перейшли в контрнаступ. Серед втрат техніки ворога — два танки й два броньованих автомобілі. Українські військові втрат не понесли", — сказано у повідомленні.

Міський голова Дергачів Вячеслав Задоренко ввечері 9 березня повідомив у Facebook, що російські військові не припиняють завдавати ударів по місту, одна жінка внаслідок обстрілу загинула. Вже тиждень у Дергачівській громаді не можуть відновити електропостачання та зв'язок.

"Тиждень тому у результаті російських обстрілів було пошкоджено високовольтні лінії в районах Дергачі – Золочів, Слатине – Прудянка, які постачають електроенергію до наших домоволодінь та до вежі мобільного зв'язку. Працівники Дергачівського району електромереж зі спецтехнікою вирушили на місце для ліквідації наслідків аварії, однак у процесі виконання завдань вийшла з ладу гідравліка автовишки. Після цього ситуація значно ускладнилась, оскільки обстріли відбуваються систематично, є велика загроза життю наших електриків, до того ж відремонтувати пошкоджену автовишку або доставити до місця аварії аналогічну нову поки що немає змоги", — написав Задоренко.

Читайте також

Евакуація з Ізюма на Харківщині: близько 250 людей вивезли до Слов'янська

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

На початок