Щодо "зеленого коридору" у Маріуполі поширюють фейки

Щодо "зеленого коридору" у Маріуполі поширюють фейки

Щодо "зеленого коридору" у Маріуполі поширюють фейки

Кожен зрив налагодження "зеленого коридору" до Марыуполя закінчується інформаційною атакою з боку російської федерації, повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Дедалі стає зрозумілим, нащо Російська Федерація раз за разом оголошує про "зелені коридори" і зриває гуманітарний караван. Кожен зрив закінчується інформаційною атакою - масовим вкидом "офіційної" інформації. Про те, що наш доблесний полк Азов наче не пускає і не випускає мешканців та гуманітарний вантаж в місто", — пише радник.

Додав, що ця інформація не відповідає дійсності. Полк "Азов", як і ЗСУ, Національна гвардія, Тероборона, поліція та патрульна поліція - є єдиною запорукою надходження гуманітарного вантажу. Запорукою безпечного виїзду з міста мирних українців.

Він закликав, не вірити дезінформації, довіряти тільки офіційним джерелам.

Телеграм канал, у якому публікують неправдиву інформацію про гуманітарний коридор

Що відомо

  • Окупанти 8 березня розпочали атаку в напрямку гуманітарного коридору для евакуації жителів Маріуполя
  • 8 березня гуманітарний конвой, який їхав до Маріуполя, годину тому зник з радарів. Наразі його знайшли. Конвой потрапив під прицільний обстріл російських окупантів з Градів. Всі живі – вантаж цілий. Зараз вантаж рухається на безпечну стоянку. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Читайте усі новини Донбасу у Telegram та Viber

На початок