Ліга чемпіонів з футболу: визначилися перші учасники 1/4 фіналу

Ліга чемпіонів з футболу: визначилися перші учасники 1/4 фіналу AP

Два клуби вийшли в чвертьфінал.

Стадія плей-оф Ліги чемпіонів з футболу продовжується. Після двох тижнів, за які команди зіграли перші матчі 1/8 фіналу, розпочалися матчі-відповіді, за результатами яких будуть відомі вісім учасників чвертьфіналу.

Першими за продовження участі в турнірі грали "Баварія" - "РБ Зальцбург" (перший матч 1:1) та "Ліверпуль" - "Інтер" (перший матч 2:0).

У німецько-австрійському протистоянні інтрига жила не довше 20 хвилин першого тайму - уже за 25 хвилин Роберт Левандовські оформив хеттрик (два голи з пенальті), а стартовий тайм "Баварія" виграла з рахунком 4:0. Шансів на камбек у австрійців не було.

У другому таймі "РБ Зальцбург" зміг забити гол престижу, але у відповідь отримав ще три у свої ворота - 7:1 на користь "Баварії", яка й пройшла далі.

Інтрига в матчі "Ліверпуля" проти "Інтера" натомість жила до останніх хвилин. Італійський клуб, попри поразку в домашньому матчі, зміг триматися в боротьбі на полі суперника. У першому таймі команди голів не забивали, а на 62-й хвилині Лаутаро Мартінез забив гол за "Інтер" - 1:0.

Та фактично одразу італійці залишилися вменшості, вилучення отримав Алексіс Санчес. І хоча "Інтер" намагався атакувати на останніх хвилинах, забити ще один гол не вдалося. "Ліверпуль" програв матч 0:1, але вийшов у чвертьфінал за сумою двох матчів.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу, матч-відповідь
  • "Баварія" (Німеччина) - "РБ Зальцбург" (Австрія) 7:1 (за сумою двох матчів - 8:2)
  • "Ліверпуль" (Англія) - "Інтер" (Італія) 0:1 (за сумою двох матчів - 2:1)

• Інші матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів відбудуться 9, 15 та 16 березня.
  • Жеребкування стадії 1/4 фіналу (та півфіналу також) відбудеться в п'ятницю, 18 березня.
  • Роберт Левандовські - найкращий бомбардир цього сезону Ліги чемпіонів, у нього вже 12 голів.
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо