Коронавірус в Голлівуді. Які зірки захворіли і хто одужав

Коронавірус в Голлівуді. Які зірки захворіли і хто одужав

Коронавірус в Голлівуді. Які зірки захворіли і хто одужав
АР

З початком пандемії COVID-19 зірки Голлівуду та інші знаменитості почали повідомляти про те, що також підхопили вірус.

Останнім про свою хворобу повідомив засуджений на 23 роки за зґвалтування голлівудський продюсер Харві Вайнштейн. Наразі, щоб убезпечити інших ув'язнених, 68-річного продюсера ізолювали.

Про захворювання також повідомили актор Том Хенкс і його дружина Рита Вілсон.

"У нас COVID-19 і ми перебуваємо в ізоляції, тому не поширюємо вірус. У деяких людей це може призвести до дуже серйозної хвороби", — написав Хенкс в Instagram.

Захворіти й одужати вже встигла українська дівчина Джеймса Бонда — акторка Ольга Куриленко.

"Коротко про перебіг хвороби: У перший тиждень мені було дуже погано, я майже весь час лежала з високою температурою і багато спала. Я спала 12 годин вночі та потім ще години 3-4 вдень. Піднятися було важко. Втома божевільна. Головний біль дикий. На другий тиждень температура повністю минула і з'явився легкий кашель", — написала вона на своїй сторінці.

Тепер, за словами акторки, у неї лишився тільки легкий кашель.

На карантині через захворювання опинилась і зірка серіалу "Дроти" та "Лютер", британський актор Ідріс Ельба. Про це він повідомив у своєму Twitter 16 березня.

Про позитивний результат тесту на коронавірус 19 березня повідомив актор "Загублених" Деніел Кім. "Незважаючи на те, що я зараз усміхаюся і тепер піднявся, кілька днів я лежав у ліжку", — повідомив він.

Відомий Тормунд, Смерть велетнів із "Гри престолів" — актор Кристофер Хів'ю розповів, що також отримав позитивний результат і залишається у самоізоляції з родиною.

"Ми почуваємося добре. Є люди з більшим ризиком, для яких цей вірус може бути катастрофічним діагнозом, тому я закликаю всіх вас бути надзвичайно обережними; мийте руки, тримайтеся на відстані 1,5 метра від інших, переходьте на карантин; просто зробіть усе, щоб запобігти поширенню вірусу", — зазначив актор, передає syracuse.

На коронавірус захворіла й інша акторка з "Гри престолів" Індіра Варма, відома роллю Елларії Сенд.

"Я в ліжку з цим і це неприємно. Лишайтеся в безпеці та будьте добрі до інших людей", — написала Варма.

Серед українських акторів про захворювання на коронавірус повідомила акторка Іванна Сахно.

"Я тільки що отримала результат тесту на COVID-19. Він виявився позитивним", — повідомила вона в Instagram.

Окрім того, про своє зараження повідомили такі відомі люди, як очільник Монако Принц Альбер ІІ, дружина прем'єр-міністра Канади Софі Трюдо, акторка Рейчел Метьюз, яка озвучувала героїню "Крижаного серця 2", а також низка зірок спорту.

На початок