Медальний залік Паралімпіади-2022: на якому місці Україна після трьох змагальних днів

Медальний залік Паралімпіади-2022: на якому місці Україна після трьох змагальних днів

Медальний залік Паралімпіади-2022: на якому місці Україна після трьох змагальних днів twitter.com/Paralympics

Україна продовжує йти в топ-3.

Паралімпійська збірна України виграла одну нагороду під час третього змагального дня Зимових Ігор-2022 в Пекіні. "Золото" в лижних перегонах здобула Оксана Шишкова, яке стало для неї другим в Пекіні і четвертим загалом для збірної України.

Усього в третій змагальний день було розіграно вісім комплектів медалей - по чотири в лижних перегонах та парасноубордингу (це були перші медалі у цьому виді спорту). Найбільшого успіху досягли представники Канади, які за день виграли одразу три "золота" - це дозволило команді значно піднятися у медальному заліку.

Читайте також: Оксана Шишкова вдруге стала чемпіонкою Паралімпіади-2022. Це четверте "золото" України

В України після трьох змагальних днів 8 медалей - 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова. З таким результатом українці продовжують йти на другому місці у медальному заліку, випереджаючи за додатковими показниками саме канадців. А лідерство залишається у команди Китаю, яка на три "золота" випереджає найближчих конкурентів.

Усього медалі на Паралімпіаді-2022 виграли уже 18 країн, з них 15 - здобували "золото".

Медальний залік Паралімпіади-2022 (топ-6): після третього дня

  1. Китай - 7 "золото" + 8 "срібло" + 10 "бронза"
  2. Україна - 4+3+1
  3. Канада - 4+2+6
  4. Японія - 3+1+2
  5. Франція - 3+1+1
  6. Словаччина - 3+0+0

Якщо за якістю медалей Україна йде другою в медальному заліку, то за кількістю медалей (8) - ділить третє місце зі збірними США та Німеччини.

Що відомо

  • Україна на Паралімпіаді-2022 представлена лише у двох видах спорту: парабіатлоні та лижних гонках.
  • Загалом на Паралімпіаді-2022 мають виступити 20 українських параатлетів.
  • Паралімпіаду-2022 пропускають Росія та Білорусь - Міжнародний паралімпійський комітет виключив їх зі змагань через повномасштабне вторгнення РФ в Україну.
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо