Іноземні міста-побратими підтримують Черкаси і виступають проти російської агресії

Іноземні міста-побратими підтримують Черкаси і виступають проти російської агресії

Іноземні міста-побратими підтримують Черкаси і виступають проти російської агресії
Суспільне Черкаси

На адресу Черкаської міської ради надійшли листи і звернення від міжнародних партнерів, у яких вони висловлюють свою підтримку жителів та виступають проти російської агресії. Про це Суспільному повідомила директорка департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод.

За словами Ірина Удод, іноземні партнери виступають проти російського вторгнення в Україну та пропонують свою допомогу.

"Від початку повномасштабної війни, станом на 6 березня ми отримали листи від мерів міст Бидгощ (Польща), Кушадаси (Туреччина) та Петах-Тіква (Ізраїль). Ми отримали першу гуманітарну допомогу від польського міста-побратима Бидгоща, муніципалітету Валле-ді-Маддалоні провінції Казерта в Італії", – розповіла керівниця.

Вона повідомила, що гуманітарна допомога потрібна захисникам та людям, які переїхали із міст, що зазнали ворожих нападів.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради, мер ізраїльського міста-побратима Петах-Тікви Рамі Грінберг розповів про мітинг, який відбувся в центрі міста на підтримку України та проти російської агресії. На знак солідарності з українцями підсвітили будівлю в середмісті синьо-жовтими кольорами.

Від імені всіх жителів міста мер Петах-Тіква висловив свої співчуття і сказав, що в місті-побратимі молитимуться за український народ та жителів міста Чекаси.

"Новини та світлини з України розбивають серце. Як жителі Ізраїлю ми знаємо, як це, коли на твій дім нападають і мирне життя переривається. Це тяжкий час, але я сповнений віри, що Україна стане сильнішою, ніж будь-коли. Ми будемо продовжувати молитися та сподіватися на краще", – розповів він.

Ірина Удод прокоментувала, нині важливо усвідомлювати, що українці не одні і є підтримка міст-побратимів.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок