Хмельницький речовий ринок не працює

Хмельницький речовий ринок не працює

Хмельницький речовий ринок не працює
Фото: Суспільне.

Хмельницький речовий ринок не працює. Про це розповіла голова ради профспілки захисту підприємництва міста Хмельницького Надія Кнець. За її словами, таке рішення самостійно ухвалили приватні підприємці. Люди виходять на ринок лише за попередньою домовленістю з покупцем. Подробиці у матеріалі Суспільного.

Підприємниця Марина торгує пакетами та туалетним папером на речовому ринку. Про те, як реагує на сигнал тривоги, каже: "Вдома то ми ховаємося, в нас є погріб. А тут ми не маємо куди ховатися. Людям потрібен туалетний папір. Ми виходимо і продаємо".

Підприємець Іван на ринку торгує товарами першої необхідності: "Рукавиці беруть, деякі беруть батарейки для солдатів. Якщо сигнал тривоги, ховаємося у висотний гараж, навпроти".

Товар, на який був найбільший попит, продали чи не відразу, розповідає підприємниця Людмила: "Були залишки ліхтариків, батарейок. Все, що у нас було, все забрали. Більше в нас нічого такого не брали, що зараз ходове".

За словами голови ради профспілки захисту підприємництва міста Хмельницького Надії Кнець, наразі на ринку мало покупців: "Більшість підприємців не працюють тому, що в таких умовах майже ніхто не звертається з покупців. Підприємці виходять не тому, що в них там є робоче місце, а вони мусять щось продавати. А продавати в даний час немає кому. Де якісь є потреби у покупців, то вони звертаються персонально до підприємців, і ті виходять, відпускають якусь продукцію. Але великого попиту на товари, які продаються на ринку, нема, бо їх нема за що купувати".

Минулого року 10 тисяч підприємців речових ринків Хмельницького сплатили 158 мільйонів гривень єдиного податку, розповів начальник Хмельницького фінансового управління Сергій Ямчук.

На початок