Ретрансляцію російських телеканалів заборонили на Закарпатті

Ретрансляцію російських телеканалів заборонили на Закарпатті

Ретрансляцію російських телеканалів заборонили на Закарпатті
Суспільне Закарпаття

Ретрансляцію російських телеканалів заборонили на території Закарпаття. Таке рішення прийняла рада оборони області, про це Суспільному повідомив прессекретар Закарпатської ОВА Роман Молдавчук.

Заборона стосується готелів, ресторанів, баз відпочинку, хостелів, гуртожитків, приватних зелених садиб та інших закладів санаторно-оздоровчого комплексу.

"З 2014 року було декілька рішень ради національної безпеки і оборони про заборону трансляції російських пропагандистських каналів на території України. Вона була технічно здійснена за допомогою виключення через супутники. І сигнал російських телеканалів не транслювався українськими трансляційними мережами. Це рішення яке прийняте саме тепер, воно стосується саме готелів, ресторанів та інших господарюючих суб'єктів, курортно-готельного комплексу Закарпаття, де є так звані сателітні антени, супутникове телебачення. Ми стикнулися з фактами того, що в деяких готелях у внутрішній готельній телевізійній мережі ретранслювалися російські телеканали. Покладаємося на сумління наших людей, власників цих садиб, готелів та ресторанів", — відзначив Роман Молдавчук.

Прессекретар відзначив, якщо люди володіють інформацією, або стали свідками того, що в таких місцях транслюють російські канали, треба звертатися в територіальні органи влади, на місцях, у поліцію, до військової адміністрації, СБУ.

Що відомо:

  • Відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2007 р. №507 рішення Ради є обов’язковим для виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, які розташовані на території області, громадянами.
  • В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії.
  • Вторгнення Росії в Україну. День дев'ятий. Онлайн.
  • У зв’язку з агресією Росії та запровадженням воєнного стану на території України діє обмеження на виїзд за кордон чоловіків віком від 18 до 60 років.

Читайте нас: у Telegram, Viber та Instagram

На початок