Якщо Україна не витримає, не витримає вся Європа. Зеленський звернувся до європейців

Якщо Україна не витримає, не витримає вся Європа. Зеленський звернувся до європейців

Якщо Україна не витримає, не витримає вся Європа. Зеленський звернувся до європейців
Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський звернувся до європейців та закликав їх виходити на підтримку Україну. Одночасно з його зверненням тисячі людей в різних країнах вийшли на вулиці на підтримку країни.

"Не мовчить, виходьте, підтримуйте нашу свободу, бо це перемога — перемога не тільки над російськими військовими. Це перемога світла над темрявою. Це перемога добра над злом. Перемога над тим, що відбувається сьогодні у нас, на території України. Не мовчіть. Підтримуйте Україну, бо якщо Україна не витримає, не витримає вся Європа. Якщо Україна впаде, впаде уся Європа, тож не мовчіть, підтримуйте Україну", — наголосив Зеленський у зверненні.

Тим часом марафон на підтримку України також відбувається в столиці Чехії Празі та одночасно в багатьох містах Європи — Вільнюс, Франкфурт, Братислава, Ліон, Париж.

Так, у Празі учасники акції вишли із транспарантами зі словами "Слава Україні" та критикою російського президента Володимира Путіна.

Підтримати України на вулиці Тбілісі також вийшли 30 тисяч мешканців грузинської столиці.

Що відомо

  • Україна стає учасником-контрибутором Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (ОЦПТКО).
  • Рада ЄС 4 березня одноголосно підтримала рішення ввести систему тимчасового захисту для українських біженців, що рятуються від війни, яка розв’язана Росією проти України.

Читайте також

Ядерна безпека під час війни. До чого може призвести захоплення АЕС російськими військами

Вторгнення Росії в Україну. День дев'ятий. Онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок