На Прикарпатті припинила діяльність громадська організація "Російська община в Івано-Франківській області". Про це кореспондентці Суспільного повідомив її голова Олександр Волков.
За його словами, протягом 24-25 лютого він обдзвонив усіх членів з пропозицією припинити діяльність громадської організації.
"Триває війна. Той "дядько" іде нас рятувати. А ми не хочемо рятуватися таким чином. Ми — громадяни України. В мирній Україні в нас був захист наших прав і свобод. А таким військовим шляхом нас не треба рятувати, ми самі можемо з владою розв'язувати наші проблеми. І ми успішно їх вирішували. Мій син – учасник бойових дій у 2014-2015 роках. Зараз знову призваний з резерву. Я – батько українського солдата. Я виховав його так, що це — наша Батьківщина і її треба захищати. І що – я буду очолювати російську общину при цьому, яку йде захищати якийсь "дядько"?" — каже Олександр Волков.
Рішення припинити діяльність підтримали всі члени організації.
"Ми однозначно вважаємо, що є жертвами агресії", — пояснює Олександр Волков.

За його словами, наразі організація припиняє лише діяльність. Ліквідація — тривалий процес і наразі неможливий.
Громадська організація утворилася в 1990 році й називалася "Російський культурний центр". У 1994 її перейменували на "Російську общину Івано-Франківської області". З 1992 року її очолював Олександр Волков.
З 1990 до 2000 року в організації було орієнтовно півтори тисячі учасників. Протягом 2013-2014 років їхня кількість скоротилася до кількох десятків.
Читайте також
- У храмах УПЦ Московського патріархату Франківщини та Львівщини не поминатимуть патріарха Кирила
- "Асортиментна кімната" допомагає евакуювати твори мистецтва з різних міст України
- На Прикарпатті підприємство з виробництва чаю та переробки трави виготовляє матраци на потреби армії
Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!