Фонд для потреб армії: в Черкасах просять долучатися підприємців

Фонд для потреб армії: в Черкасах просять долучатися підприємців

Фонд для потреб армії: в Черкасах просять долучатися підприємців
Фото: thegard.city

Підприємців Черкас просять долучитися до збору коштів на підтримку Збройних Сил України та тероборони міста. Гроші можна перераховувати до фонду "Черкаси проти коронавірусу", розповів під час пресконференції керівник фонду Владислав Пустовар.

Фонд "Черкаси проти коронавірусу" з початком війни перепрофілювали для потреб захисників. Реквізити фоду«БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ЧЕРКАСИ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ -19» Код ЄДРПОУ 43578556 р/р UA723543470000026001051559511 АТ КБ "ПРИВАТБАНК" МФО 305299. Нині фонд фінансує пів сотні підприємців.

"Зараз фонд повністю перепрофільований і це дозволяє займатись діяльністю по сприянню тероборони. Я звертаюсь в першу чергу до представників великого бізнесу, щоб вони зробили свої внески. Кошти розподіляються залежно від запитів і потреб — у першу чергу підрозділів тероборони хлопцям, які стоять на блокпостах. Кошти надходять постійно, все що надходить, ми в цей же день витрачаємо. Ми платимо як для Черкаської області, так і для тих підрозділів, які знаходяться в Києві, наприклад", — розповів Владислав Пустовар.

За словами учасника фонду Романа Дісканта, перепрофілювали фонд через нові потреби:

"Зараз дуже багато запитів на бронежилети, на каски, на пов’язки, на такі специфічні речі як тактичні рукавички, окуляри тощо. Це міська рада не може закуповувати, тому ми цей фонд і робимо. Я звертаюсь до всіх: там не треба великі кошти — дві тисячі, три п'ять, десять тисяч і цього буде достатньо, щоб ми купили ,наприклад, розгрузку, чи пошили декілька чохлів."

Юрій Тренкін повідомив, що процес роботи налагодили:

"Якщо ви думаєте, що при наявності коштів в Україні можна купити все, то — ні. Зараз налагоджена робота фонду по виробництву бронежилетів, по виробництву спальних мішків. У нас відбувається комунікація. У перші дні повномасштабної війни трошки був хаос, команди давали з 10 – 15 центрів і ми не розуміли, що треба роботи. Зараз це відпрацьований механізм".

Що відомо

  • Зранку 1 березня на Черкащині зафіксували чотири вибухи в Уманському районі. Життю черкаських військових, які отримали травми під час вибухів в Умані, нічого не загрожує.
  • У боях з російськими окупантами загинули двоє військових родом із Черкащини. Про це повідомили у Черкаському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.
  • Під час обстрілу російськими військами загинув черкащанин, про це розповів міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
  • Уночі 4 березня у результаті обстрілів з боку російських військ на Запорізькій АЕС спалахнула пожежа. Згодом її вдалося ліквідувати.
  • В Енергоатомі повідомили про пошкодження першого енергоблоку Запорізької АЕС внаслідок обстрілів РФ та попередили, що це може призвести до трагічних наслідків для усього світу.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок