8-річна прикарпатка продала своє волосся та віддала заощадження на потреби української армії

8-річна прикарпатка продала своє волосся та віддала заощадження на потреби української армії

8-річна прикарпатка продала своє волосся та віддала заощадження на потреби української армії
Фото: Анжеліка Ляшенко

8-річна Уляна Ляшенко з Івано-Франківщини пожертвувала на потреби української армії 10 тис. грн. Для допомоги військовим дівчинка не тільки обрізала і продала своє волосся, а й пожертвувала заощадження, за які планувала придбати ноутбук. Про це Суспільному розповіла мама дівчинки Анжеліка Ляшенко.

"Спочатку Улянка принесла мені заклеєний конверт з написом: "Захисникам України". Я питаю: "Що там є?". Вона каже: "Я там вірш написала". Конверт був заклеєний. Я відкрила його, а там — гроші — 7 тис. грн, які донька збирала на ноутбук", — розповідає мама дівчинки.

Уляна Ляшенко народилася в Луганську. Коли їй було шість місяців сім'я виїхала з Луганська. А згодом родина переїхала жити в Івано-Франківськ.

Анжеліка Ляшенко каже, що пожертвувати гроші з продажу волосся доньку надихнула історія їхньої знайомої.

"Вона каже: "Мамо, а хіба так можна?". Я відповіла, що так. І вона попросила мене знайти, хто купить волосся. Я думала, вранці донька забуде про це, адже й так планувала віддати свої заощадження. Але із самого ранку вона запитувала: "Коли йдемо стригтися?" — розповідає Анжеліка Ляшенко.

Жінка каже, що це було самостійне рішення доньки, яким вона дуже пишається. Сім'ї вдалося знайти покупця, тож дівчинка зістригла волосся. Всього Улянка зібрала 10 тис. грн. Анжеліка Ляшенко каже, що вже переслала гроші, які зібрала донька, на потреби армії. Але не тільки — військовим також передали вірш, який написала Улянка.

Переглянути відео можна за посиланням.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок