Три апарати ШВЛ та захисних костюмів і деззасобів на тиждень має Новгород-Сіверська райлікарня

Три апарати ШВЛ та захисних костюмів і деззасобів на тиждень має Новгород-Сіверська райлікарня

Три апарати ШВЛ та захисних костюмів і деззасобів на тиждень має Новгород-Сіверська райлікарня оригінал

Новгород-Сіверська райлікарня забезпечена костюмами для лікарів та деззасобами на тиждень, одноразових масок вистачить на місяць. Зараз в лікарні є 3 апарати для штучної вентиляції легень, планують купити четвертий, каже головна лікарка Світлана Шам. Вона показала Суспільному, наскільки готова райлікарня до прийому хворих на коронавірус.

Головна лікарка Новгород-Сіверської райлікарні Світлана Шам показує апарат штучної вентиляції легень, придбаний в минулому році. В лікарні, крім нього, є ще два апарати, старіші.

«Ось це той апарат «Близар» - сучасний апарат, який може і під час наркозу використовуватись, і може, безпосередньо, для штучної вентиляції легень використовуватись».

«Вважаємо за необхідне підіймати питання про придбання ще одного сучасного апарата штучної вентиляції легень. Це не наша забаганка, це вимога життя. Тому що досвід країн Європи показує, що легковажність в цьому питанні може дорого коштувати пацієнтам», - каже головна лікарка Новгород-Сіверської ЦРЛ Світлана Шам.

Лікар-ренгенолог отримав маски для медпрацівників свого кабінету. На кожного працівника лікарні виділяють по 50 масок, каже головна лікарка, інші залишаться в резерві.

Захисних костюмів на випадок коронавірусу – є 25 – їх вистачить тиждень. Тут же зберігаються дезрозчини. Їх використовують для прибирання кілька разів на день.

Безконтактний термометр в лікарні один – у приймальному відділенні.

За потреби для лікування важких хворих з коронавірусом перепрофілюють теперішнє дитяче відділення, де може одночасно лікуватись до 20 пацієнтів.

«Отут розгорнеться те відділення – тобто є сполучення персоналу і, якщо треба, окремо вихід на вулицю, боксоване відділення. Повноцінне відділення, яке наче максимально ізольоване від основних корпусів з виходом окремим»,- каже Світлана Шам.

В лікарні вже обмежили планове лікування хворих і планові операції – коридори приймального відділення пусті. Також заборонили відвідування пацієнтів родичами.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди