Близько 100 дерев чернігівці та волонтери висадили сьогодні у Березовому Гаю

Близько 100 дерев чернігівці та волонтери висадили сьогодні у Березовому Гаю

Близько 100 дерев чернігівці та волонтери висадили сьогодні у Березовому Гаю оригінал

60 беріз, 2 верби, 5 кущів бирючини, близько 10 туй та ще декілька десятків бузку. Все це сьогодні висадили в парку «Березовий Гай» охочі чернігівці та волонтери. Екоактивіст Сергій Безбородько каже акцію через карантин не відміняли, так як саджанці були куплені. Посадити всі дерева та кущі прийшло близько 20 охочих.

З лопатою в руках і з хусткою на обличчі йде саджати своє перше дерево 5-річний Іван.

«Це наша перша посадка дерев, раніше ми не садили дерева, а прибирали, а сьогодні саджаємо. Це моє тепер друге буде».

Не тільки із сином Іваном, а і з дочкою Марією прийшла садити дерева до Березового Гаю Олена Силенко, каже діти самі проявили ініціативу.

«Ми в минулому році приймали участь теж в подібній акції, але тільки не садили, ми підв’язували дерева та прибирали територію. В цьому році діти сказали, що ми хочемо садити, хочемо активно примати участь і щоб були наші дерева. Це для них, мабуть, важливо, на рівні – це мною зроблено, я хочу дивитися як це росте», - розповідає чернігівка Олена Силенко.

Своє перше дерево саджає і 19-ти річна студентка Марія Фурсіна.

«Це моє перша висадка дерев на масовому заході і моє перше дерево. Я вважаю, що треба долучатися постійно, час від часу це робити, тому що суспільна робота і вклад громадян в розвиток це важливо. До того ж на свіжому повітрі, це дуже корисно для здоров’я і корисно для суспільства», - каже дівчина.

З усієї сім’єю до Березового гаю прийшов Юрій Зеленський, каже перше дерево посадили, зараз риють яму для другого.

«Дізналися про акцію, взагалі гарне діло, а ще й давно мріяли про таке - дерева саджати. Вирішили всією сім’єю прийти, тим більше зараз розваг не багато. В такій акції в перший раз приймаю участь, дуже гарна акція».

Організатор акції «мільйон дерев» у Чернігові Сергій Безбородько каже, акцію через карантин не відміняли.

«На жаль в більшості міст, цю акцію відмінили через карантин, але так, як у нас уже були дерева готові. Ми не хотіли втратити оцей короткий проміжок весни, коли ще можна саджати дерева, тому ми вирішили провести».

Посадити дерева та кущі до парку прийшло близько 20-ти людей.

«Сьогодні ми посадимо, десь близько 60 беріз, потім 2 верби, 5 кущів бирючини, близько 10-ти туй і ще декілька десятків бузку. Всього зібрали 5 тисяч 800 гривень, на котрі ми закупили саджанці, а також в нас ще гроші трішки залишилися і ми ще докупимо саджанці кущів і досадимо їх у найближчі тижні. Ось тут був такий пустир, біля дороги кільцевої ми таким чином хочемо і парк розширити і зробити таку смугу захисну лісову для ближніх будинків», - сказав Сергій Безбородько.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди