У школах Полтави поселяють людей із областей, де тривають обстріли

У школах Полтави поселяють людей із областей, де тривають обстріли

У школах Полтави поселяють людей із областей, де тривають обстріли
Суспільне Полтава

Для людей, які виїжджають із областей, де тривають обстріли, облаштували місця ночівлі у закладах освіти Полтавської громади. Для цього приміщення виокремили у 22-х навчальних закладах, повідомила Суспільному директорка міського департаменту освіти Оксана Трибрат.

Нині у них заночували більше тисячі людей, сказала координаторка логістичного центру гуманітарної допомоги при Полтавській міськраді Тетяна Татаріна.

Батьки разом із 3-річною Вікою 2-го березня вночі приїхала до Полтави із Харківщини. Ночували всією сім'єю в одній із місцевих шкіл.

"Чутно було біля нас, біля селища бої, літаки чутно було пролітали. Доводилося сидіти у ванній. Ми сиділи і спали у ванній. Оце весь час як почалось бомбардування, шість днів ми спали у ванній. Донька спала у чугунній ванні, ми матрац постелили на підлозі. Вікна усі закриті фанерою", – розповідає жителька Харківської області Тетяна Антонюк.

У школах Полтави поселяють людей із областей, де тривають обстріли
Люди з областей, де тривають обстріли, в одній із полтавських шкіл. Суспільне Полтава

До Полтави сім’я своїм автомобілем їхала майже пів доби, каже житель Харківської області Валентин Антонюк.

"О першій годині (дня – ред.) виїхали. І десь о пів на першу (ночі – ред.) ми приїхали тільки сюди. Нас тут зустріли. Хлопці на посту нам підказали, як знайти цю школу. Ми сюди приїхали, люди не спали. Рух дуже ускладнений. Затор стояв практично від Харкова до Полтави", – говорить Валентин Антонюк.

У полтавській школі для ночівлі людей, які виїжджають із областей, де тривають обстріли, облаштували місця у спортивному та актовому залах, розповідає директор полтавської школи Микола Орловський.

"Ми облаштували 157 місць для прийому переселенців. Протягом ночі, починаючи десь із 19-ї години люди заїжджали. Переночувало у нас 106 людей. Серед них було багато дітей. З домашніми тваринами, з клунками своїми", – каже директор.

У школах Полтави поселяють людей із областей, де тривають обстріли
Місця для ночівлі у полтавській школі. фото: Суспільне Полтава

Одяг та продукти харчування до школи привозять учні зі своїми батьками, педагоги та інші полтавці.

"Сьогодні (3 березня – ред.) готували супчик тим людям, які ще не поїхали зранку, які залишилися. Пригощали їх супом, бутербродами, чай, каву", – говорить учителька полтавської школи Тетяна Плюйко.

Людей поселяють у 22 навчальних закладах громади, повідомила телефоном директорка міського департаменту освіти Оксана Трибрат.

Читайте також:

На початок