На Рівненщині з початку війни прихистили понад сімсот людей

На Рівненщині з початку війни прихистили понад сімсот людей

На Рівненщині з початку війни прихистили понад сімсот людей
Фото: Суспільне Рівне

З початку війни з Росією Рівненщина надала притулок для понад семи сотень людей. Про це Суспільному повідомила керівниця обласної соціально-сервісної служби Юлія Шигорева. Працівниці колцентру на базі служби продовжують приймати дзвінки від переміщених з інших регіонів України людей навіть у сховищах під час повітряної тривоги.

77 людей з 736, яким з 24 лютого надали притулок на Рівненщині, вирішили залишитися в області до кінця воєнного стану. Працівниці соціальної сервісної служби приймають дзвінки від родини, яка вирішила залишити постійне місце проживання. Їх з працівниками ДСНС згодом зустрінуть або на залізничному вокзалі, або на придорожних АЗС, перевірять документи та внесуть у базу. Після цього нададуть тимчасове житло, а волонтери, які співпрацюють зі службою, забезпечать родину усіма необхідними речами.

"Для дітей це памперси, дитяче харчування, для дорослих були випадки, коли були потрібні шкарпетки, зубні щітки, спідня білизна навіть. За цю добу було 350 осіб, з них кількість, які захотіли лишитися 0. Тобто, ми є транзитною областю: люди їдуть з Києва, інших міст, вони хочуть зупинитися, переночувати, помитися і їхати далі. Більшість опитаних це польський кордон", повідомила начальниця обласного соціально сервісного центру Юлія Шигорева.

За її словами, область може забезпечити тимчасовим житлом 10 тисяч людей. У колцентр телефонують не лише ті, хто шукає дах над головою, а й рівняни, які пропонують житло, волонтерську допомогу.

"Дуже багато таких дзвінків, і хочемо подякувати таким людям, у яких така громадянська позиція. Це відверто радує, українці насправді надзвичайні", — каже начальниця відділу обласного соціально сервісного центру Інна Бойко.

Усю необхідну інформацію переміщені особи можуть дізнатися за цілодобовим телефоном гарячої лінії: (0362) 400 100 та (098) 505 83 25.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок