На Буковині 83-річний пенсіонер перерахував на підтримку ЗСУ 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів

На Буковині 83-річний пенсіонер перерахував на підтримку ЗСУ 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів

На Буковині 83-річний пенсіонер перерахував на підтримку ЗСУ 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів
фото: Наталя Цимбалюк

На Буковині 83-річний пенсіонер перерахував на підтримку українській армії 100 тисяч гривень та 10 тисяч доларів. Чоловік мешкає в місті Новодністровськ.

Про це у коментарі Суспільному сказала міська голова міста Новодністровськ Наталя Цимбалюк.

За її словами, Микола Шевчук гроші зняв з депозиту. Чоловік накопичував їх усе життя.

"Він завжди небайдужий до долі країни, громади. Свою небайдужість довів реальними справами. Микола доволі активний. Приходить у міську раду, дає свої поради, як робити краще. Писав лист Путіну", — каже Цимбалюк.

За словами Цимбалюк, дідусь живе сам. Пенсіонер ветеран праці, раніше працював на будові.

Що відомо

  • 24 лютого через вторгнення Росії в Україну до жителів області звернулись голова ОДА Осачук та мер Чернівців Клічук. Вони закликали зберігати спокій.
  • В області створили "гарячу лінію" для чернівчан, які готові прийняти сім'ї з інших областей. 25 лютого в області запрацював цілодобовий гуманітарний штаб, де збирають речі для людей з інших регіонів.
  • Чернівецька міськрада оприлюднила список тимчасових укриттів. Також сховища можна знайти на онлайн-карті.
  • Голова ОДА закликав усіх людей, які здатні тримати зброю, вступити до тероборони. До військкоматів приходять люди, які не чекали офіційного виклику.
  • У Чернівцях про тривогу можна почути в етері радіо та телебачення, на інформаційних табло. Зібрали можливі джерела сигналу тривоги на випадок, якщо на вулицях не чутно сирен.
  • У Чернівецьку область приїхали понад одинадцять тисяч людей з інших регіонів України. Серед них понад 1 800 — це діти. Для розміщення їм пропонують заклади освіти та соцзахисту.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

На початок