У Черкасах бетонні блоки для будівництва дитсадка відправили на укріплення блокпостів

У Черкасах бетонні блоки для будівництва дитсадка відправили на укріплення блокпостів

У Черкасах бетонні блоки для будівництва дитсадка відправили на укріплення блокпостів
Суспільне Черкаси

Бетонні блоки виготовлені для будівництва нового дитсадка у Черкасах відправили на укріплення блокпостів на в’їздах до міста. Про це Суспільному розповів заступник директора черкаського заводу будматеріалів Олег Шарко.

Нині на підприємстві продовжують виробництво залізобетонних конструкцій та протипіхотних засобів для захисту Черкас та області.

Разом з іншими працівниками заводу Василь Запаренко наливав готову бетонну суміш у спеціальну форму.

"Стоїть форма з бетоном, потім конвеєром підняли, залили в ємність, забили вібратором, а потім повністю знімаємо форму".

Готові бетонні блоки складені на території заводу виготовляли для будівництва дитсадка, розповів заступник директора заводу Олег Шарко:

"Фундаментні блоки ми виготовляли для навчального закладу. На жаль, вони туди не доїхали. Їх ми робили за програмою Президента «Велике будівництво», планувався дошкільний навчальний заклад у нашому місті. Наразі ми їх відвантажуємо для укріплення міста Черкаси".

У Черкасах виготовляють бетонні блоки для укріплення блокпостів
Суспільне Черкаси

Залізобетонні конструкції завод виготовляв ще п'ять днів тому на зведення будинків у Черкасах та області. Нині, бетонні блоки будуть використані для укріплення міста.

Щебінь та пісок по залізній дорозі поступає безперебійно. Всі домовленості з партнерами підприємства продовжують діяти, зазначив Олег Шарко.

був у нас був запас по цементу. Для того, щоб ми могли виготовляти дану продукцію, «Укрзалізниця» нам підвозить цемент, місцеві перевізники підвозять інші інгредієнти. Це для того, щоб ми могли виготовляти дану продукцію. Наше підприємство на даному етапі може виготовляти до ста блоків за зміну, якщо повністю розверне бригади та всі наші прольоти", — прокоментував Олег Шарко.

У Черкасах виготовляють бетонні блоки для укріплення блокпостів
Суспільне Черкаси

Виготовляють на заводі й протипіхотні засоби із арматури. Зварювальник Олександр Пипа нарізає арматурний прут на заготовки. Далі їх гнуть так, щоб при їх підкиданні, вони завжди ставали загостреним прутом догори, а не лягали на бік, пояснив слюсар Володимир Гайн.

"Заготовку потім загинаємо під 90 градусів і все. Хлопці роблять косий зріз і гострий".

Далі ці нарізані та зігнуті прути зварюють навхрест та наварюють на них ціпок, довжиною 12 метрів. Це для того, аби з легкістю їх транспортувати та розгортати вздовж дороги. Готові протипіхотні вироби також передають на блокпости.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок