Новий додаток "Повітряна тривога", розроблений на Хмельниччині, тестують в десяти областях

Новий додаток "Повітряна тривога", розроблений на Хмельниччині, тестують в десяти областях

Новий додаток "Повітряна тривога", розроблений на Хмельниччині, тестують в десяти областях
pexels.ru

Новий додаток для смартфонів та інших гаджетів для оповіщення про повітряну небезпеку, розроблений ІТ-фахівцями з Хмельниччини, наразі тестується. І не лише в Хмельницькій області, а ще дев'яти областях України.

Про це розповів на брифінгу начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

За словами посадовця, поки додаток працює в тестовому режимі, тому при його використанні можуть бути збої.

«Додаток «Повітряна тривога» був розроблений за да дні, він уже тестується. Спочатку його запровадження стосувалося трьох областей – Хмельницької, Вінницької та Рівненської. Зараз програма оновлюється ще для семи областей. Перший раз у тестовому режимі він не спрацював, другий раз уже спрацював. Поки ми його тестуємо. Він був зроблений за да дні якраз нашими хмельничанами», - каже Сергій Гамалій.

Зі слів посадовця, завантажити новий додаток «Повітряна тривога» можна в системі Android через додаток Google Play за посиланням https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ukrainealarm.

Також Гамалій на брифінгу попередив, що зараз Російська Федерація буде використовувати усі можливі засоби дезінформації населення. Маємо інформацію, зауважив начальник обласної військової адміністрації, що російські війська у найближчі два дні хочуть розпочати глушити спецзасобами інтернет-зв'язок для того, аби запустити інформацію про капітуляцію України.

Що відомо

Влада Хмельниччини попросила місцевих IT-спеціалістів розробити новий додаток для смартфонів та інших гаджетів, який повідомляв би про повітряну тривогу.

Читайте також

На початок