Литовські жінки, серед яких відомі журналістки та громадські діячки, 27 лютого провели мирний жіночий протест у Вільнюсі проти російської агресії в Україні.
Організаторки закликали жінок у всьому світі стати на бік українок, яким доводиться проживати неймовірний біль, заподіяний війною Росії проти їхньої країни.

"Мета – дати зрозуміти Росії та всьому світу, що ми бачимо агресію та жорстокість і що це не забудеться", – заявили організаторки.

Одна з організаторок, литовська журналістка Дайва Жейміте-Білене сказала, що не може навіть уявити, що відчувають українські жінки, коли відправляють своїх чоловіків і дітей на війну: "Чому їхня доля така важка? Будь-яка підтримка зараз має вирішальне значення, щоб світ прийшов до тями".

Телеведуча Живіле Кропайте-Басюле, яка щойно випустила книгу про свою бабусю, партизанку і політв’язня радянської влади після Другої світової війни, вірить у силу жінки. За її словами, жінки мають надзвичайну силу, тому надати їм підтримку дуже важливо.

Учасникам протесту пропонували одягнути чорний одяг і взяти з собою чорну стрічку на знак скорботи за загиблими. Мовчазний протест провели у неділю, 27 лютого, о 13:00 біля посольства Росії у Вільнюсі.



Читайте також
Підрив нафтобази під Києвом, посилені санкції ЄС та США. Вторгнення РФ, день четвертий. Онлайн
Як у світі продовжують підтримувати українців під час війни з Росією — фоторепортажі протестів
Росію відключають від SWIFT: чому це важливо і наскільки серйозно для її економіки
Туреччина закриває Чорне море для російських кораблів. Чим це загрожує РФ
"Ненавиджу Росію, рятую дітей і вірю в ЗСУ"- що кажуть переселенці, які приїхали до Дніпра
Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!