Кому і що можна, а кому – зась: про все, що стосується карантину у Рівному

Кому і що можна, а кому – зась: про все, що стосується карантину у Рівному

Кому і що можна, а кому – зась: про все, що стосується карантину у Рівному

У Рівному 20-го березня відбулось оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому вирішили посилити обмежувальні заходи через загрозу поширення коронавірусу.

Фото протоколів засідання виклали на офіційній сторінці Рівненської міськради, для зручності Суспільне трансформувало це у текст.

Отож, комісія вирішила:

1. Керівникам закладів торгівлі та мережі аптек:

1.1. Дотримуватись в обов'язковому порядку максимально допустимої кількості одночасного перебування людей у торговому залі в залежності від площі торгового залу, а саме:

1.1.1. Площа торгового залу більше 5 000 м2 – 70 чоловік

1.1.2. від 1 000 м2 до 5.000 м2 – 50 чоловік.

1.1.3. від 500 м2 до 1 000 м2 30 чоловік.

1.1.4. До 500 м2 – 10 чоловік

1.1.5. В аптеках та невеликих магазинах одночасне перебування покупців на відстані 3 метри один від одного, але не більше 5 осіб.

1.1.6. Безпечна відстань між покупцями має становити три метри.

1.2. Призначити відповідальних працівників, які будуть здійснювати контроль за допустимою кількістю відвідувачів у приміщенні.

1.3. Всі приміщення підприємств продуктової торгівлі повинні утримуватись в чистоті. На підприємствах ввести обов'язкову санітарну годину після кожних 6 годин роботи підприємства, під час якої проводити обробку всіх приміщень. Торговельне і механічне обладнання (стелажі, торговельне та механічне обладнання (ваги, прилавки, вітрини, торговельні візки та кошики, транспортні стрічки касирів, фасувальні агрегати) повинні дезінфікуватись та промиватись гарячою водою.

1.4. Під час проведення санітарної години проводити прибирання з застосуванням миючих та дезінфікуючих засобів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 03.07.2006 №908.

1.5. Туалети промивати і дезінфікувати кожні 3 години. Під час кожного прибирання туалетів протирати окремо виділеною тканиною, що змочена i дезінфікуючими засобами дверні ручки, водопровідні крани, спускові ручки і другі поверхні, яких торкаються руки людини при відвідуванні туалету.

1.6 Щітки і мочалки для миття інвентарю промивати, дезінфікувати та просушувати. 1.7. Входи в торгові зали, туалети забезпечити засобами дезінфекції рук відвідувачів. 1.8. Зобов' язати персонал та відвідувачів закладів знаходитися у захисних масках та дотримуватися правил їх користування, а також дотримуватися правил особистої гігієни.

1.9. Клієнтам заборонено заходити до закладів, якщо в них вже перебуває максимально допустима кількість відвідувачів. У такому разі клієнти повинні зачекати біля входу на відстані 3 метри один від одного.

2. Відвідувачам закладів, в яких дозволено обслуговування населення:

2.1. Bідвідування продуктових магазинів, аптек, автозаправних станцій повинно відбуватися виключно у разі нагальної потреби.

2.2. 3 метою зменшення навантаження на заклади, а також для зменшення кількості контактів із людьми, необхідно заздалегідь підготувати розрахунок усіх потреб (наприклад, перелік закупівлі продуктів чи лікарських засобів).

2.3. За можливості рекомендуємо усім відвідувачам закладів одягати захисні маски.

2.4. Перед входом до закладів необхідно продезінфікувати антисептиком руки.

2.5. Заборонено заходити до закладів, якщо у них вже перебуває максимально допустима кількість відвідувачів. У такому разі повинні зачекати біля входу на відстані три метри один від одного.

3. Дозволити роботу аптек, продуктових магазинів та супермаркетів, АЗС, гіпермаркету "Епіцентр К", торriвлю засобами гігієни, зв'язку, роботу ветеринарних аптек, зоомагазинів, салон-магазинів "Оптика", магазинів з надання ритуальних послуг тільки в спеціалізованих магазинах, що реалізовують вище зазначену групу товарів (додатково до пункту 2.2 протоколу №б від 18.03.2020 та пункту 7 протоколу №5 від 16.03.2020 Комісії 3 питань ТЕБ a HC міста Рівного).

4. Заборонити роботу пересувних торгових точок, дрібно-роздрібної торгівлі, пересувних кав’ярень, торгового пасажу "Дубенський" (Додатково до протоколу №б пункту 3 Комісії з питань ТЕБ та НС міста Рівного від 18.03.2020 pоку).

5. Заборонити виробництво та/або обіг готових страв власного виробництва, приготованих на наступних потужностях операторів ринку харчових продуктів міста Рівного: - в кулінарних та кондитерських цехах (відділення) закладів роздрібної торгівлі (магазинах, гіпермаркетах, супермаркетах, торгових домах, тощо);

- рухомих та тимчасових потужностях (кіосках, палатках, МАФах, транспортних засобах, що використовуються як потужність з реалізації харчових продуктів кінцевим споживачам, тощо);

- pеалізацію готових харчових продуктів промислового виробництва (хлібобулочні, кулінарні, кондитерські, м'ясні, рибні вироби, напівфабрикати тощо) здійснювати в заводській упаковці.

6. Рекомендувати внести зміни та доповнення до міської "Програми створення місцевого та об'єктових матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки", затвердженої piшенням Рівненської міської ради від 13.09.2015 №5674 з метою забезпечення особового складу підрозділів спеціалізованих служб публічного (громадського) порядку міста Рівного засобами медичного індивідуального захисту та засобами дезінфекцї.

7. Заборонити діяльність медичних закладів та установ, що здійснюють приватну медичну практику на території міста Рівного, за виключенням закладів, які надають первинну медичну допомогу населенню.

8. Заборонити проїзд пасажирів в громадському транспорті без захисних масок.

У рішенні йдеться, що контролювати виконання рішення мають, крім поліції, представники управління охорони здоров’я, управління торгівлі та Держпродспоживслужби.

Кому і що можна, а кому – зась: про все, що стосується карантину у Рівному

Кому і що можна, а кому – зась: про все, що стосується карантину у Рівному

Кому і що можна, а кому – зась: про все, що стосується карантину у Рівному

Автор: Іван Марчук

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди