Доставляти медикаменти в лікарні Херсона допомагають волонтери

Доставляти медикаменти в лікарні Херсона допомагають волонтери

Доставляти медикаменти в лікарні Херсона допомагають волонтери
Фото: Ірина Саліхова/Facebook

Херсонські обласна та міська лікарні повністю забезпечені медикаментами для допомоги пораненим, які захищають область від російських окупантів. Про це Суспільному розказала волонтерка Ірина Саліхова.

"В обласній лікарні всі відділення ліками забезпеченні. Навіть оплатили ліки наперед, які можуть знадобитися в реанімації і в опіковому відділенні. Хотіли закупити ліки і в лікарню ім. Лучанського. Нам зателефонували з лікарні і сказали, що вони теж забезпеченні. Проте лікарня попросила молоко і сьогодні ми його доставили.  На сьогодні дуже потрібні апарати ілізарова. Є хлопці, які залишаються без кінцівок. Без цих апаратів у майбутньому буде складно організувати протезування", - говорить волонтерка.

Херсонці швидко згуртувалися, каже Ірина, приносять до пунктів речі і продукти. Допомагають фінансово не тільки містяни.

"Мені на картки перераховують люди з Великобританії, Канади, Америки, навіть, з Росії, з Херсона, Одеси", - розказує Ірина Саліхова.

Речі, білизна спідня і білизна постільна, матраци, ковдри все можна зносити до Корабельної районної ради на вулиці Суворова, 29. Також можна приносити знеболювальні медикаменти, матеріали для перев’язки. Звідти воно централізовано буде розподілятися по потребам у лікарні або інші заклади, каже волонтерка.

"Я створила свій такий координаційний штаб, бо фізично не встигаю. Волонтери збирають списки, яка допомога і кому, що потрібно і за якими адресами розвозити. Багато людей відгукуються і самі, на машині привозять і увозять. У нас налагоджена ціла волонтерська мережа по всьому місту. Сьогодні доставляли маленьким дітям і харчування і ліки. Купили і привезли одній жінці ліки. К неї хвороба Паркінсона", - розповіла волонтерка Ірина Саліхова.

Херсонські волонтери допомагають лікарням з доставкою медикаментів

Читайте також:

На початок