Хмельничан просять скасувати планові візити до сімейних лікарів. За потреби звертатись телефоном

Хмельничан просять скасувати планові візити до сімейних лікарів. За потреби звертатись телефоном

Хмельничан просять скасувати планові візити до сімейних лікарів. За потреби звертатись телефоном

Планові візити на період карантину у Хмельницьких міських поліклініках та амбулаторіях перенесені, каже директор КП Хмельницький міський лікувально-діагностичний центр Людмила Слободяник.

За її словами, до лікарів можна звертатися телефоном.

«Створили в кожній поліклініці так звані колцентри з номерами телефонів реєстратури, де можна дізнатися як працюють лікарі, де можна дізнатися, варто звертатися на прийом консультативний до лікаря, чи є якісь обставини, які можна з'ясувати в процесі телефонної розмови. Всі планові відділення, фізіотерапевтичні відділення, спеціалісти з масажу, планові маніпуляції, планові обстеження, ми просимо перенести на більш пізній час».

Робота по телефонним зверненням налагоджена і у педіатрів. Лікар-педіатр КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» Галина Марцонь каже, що консультації лікарі надають телефоном, або приходять додому до пацієнта. У випадках, коли треба дитину подивитись ендоскопічно запрошую їх у поліклініку.

На вході до амбулаторій та поліклінік тим, хто заходить вимірюють температуру. У коридорах черг до лікарів немає.

«Пацієнти зазвичай записуються телефоном, в черзі не стоять, всі питання ми вирішуємо телефоном, намагаємося вирішити дистанційно. Сюди приходять люди, які можливо не знали, що такий варіант можливий, чи десь не могли добути лікаря. Рецепт вже давно можна отримати дистанційно. Коли пацієнт телефонує, лікар виписує рецепт, в електронному варіанті. Пацієнту приходить сповіщення, і він з ним може піти в аптеку і отоварити цей рецепт», - каже директор КП «Хмельницький міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2», Світлана Оленкевич.

Додає, що всі хворі в важких станах залишаються вдома, їх кожного дня лікар контролює телефоном, якщо є необхідність стан хворого погіршується, ми можемо викликати швидку, і тоді транспортувати в інфекційну лікарню.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди