У Черкасах продовжують лагодити систему оповіщення

У Черкасах продовжують лагодити систему оповіщення

У Черкасах продовжують лагодити систему оповіщення
Getty Images

У Черкасах 27 лютого продовжують ремонтувати системи оповіщення, тому містяни можуть чути короткі сигнали сирен. Про це повідомила Суспільному працівниця пресслужби міськради Світлана Пічугіна.

За її словами, у зв'язку з ремонтом і налагодженням систем оповіщення, жителі окремих районів Черкас можуть почути короткочасне спрацювання сирени.

"Згідно з повідомленням начальника управління цивільного захисту Черкаської міської ради Володимира Лободи, у зв'язку з ремонтом і налагодженням систем оповіщення, жителі окремих районів Черкас можуть почути короткочасне спрацювання сирени", - розповіла Світлана Пічугіна.

У міськраді просять містян зберігати спокій і слідкувати за каналами оповіщення.

Що відомо

  • У Черкасах 26 лютого спеціалісти усувають недоліки в роботі сирен системи оповіщення. Про це повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.
  • Як повідомив начальник управління цивільного захисту Черкаської міської ради Володимир Лобода, у місті таких точок оповіщення понад 40. Повітряна тривога, яка оголошувалася у Черкасах 25 лютого ввечері, виявила часткові проблеми – в окремих районах міста звук сирени було погано чути або ж не чутно взагалі.
  • Станом на 9:00 27 лютого ситуація на Черкащині контрольована. Про це повідомив голова Черкаської обласної державної адміністрації Олександр Скічко. З його слів, наразі триває робота по будівництву укріплень та підсиленню блокпостів.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Читайте також

На початок