На Херсонщині у Каховці зафіксували випадки мародерства

На Херсонщині у Каховці зафіксували випадки мародерства

На Херсонщині у Каховці зафіксували випадки мародерства

У Каховці ніч пройшла більш-менш спокійно, були зафіксовані два випадки мародерства.

Про це повідомив голова Каховської міської територіальної громади Віталій Немерець.

"Перший випадок мародерства - на Світлово, там вони проникли до приватної торговельної точки, але були зупинені бійцями нашого громадського формування "Щит" та небайдужими громадянами. Другий випадок стався в місті, було вторгнення в магазин АТБ. Я прийняв рішення ввести на території всієї Каховської ТГ комендантську годину з 22:00 до 6:00. Згідно Закону України " Про правовий режим військового стану" , комендантська година - це заборона перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень. Їх матимуть виключно працівники підприємств та громадських формувань, що будуть організовувати громадський порядок на вулицях міста. Комендантський патруль має право зупинити людину, провести огляд особистих речей, транспортних засобів, службових приміщень та житла громадян", - каже Немерець.

Сформовані патрулі будуть на базі формування" Щит" разом з активістами, волонтерами та іншими патріотичними громадянами, які готові захищати своє місто.

"Всі охочі долучитися до патрулювання можуть підійти до пункту громадського формування "Щит". За адресою Світлово, просп. Європейський, 11. При собі мати документ для підтвердження особи", - каже Віталій Немерець.

Стосовно продуктів харчування, місто та вся громада взагалі зараз не має сполучення з правим берегом Дніпра, тому постачання звідти не буде.

"Розраховуємо тільки на запаси, що у нас залишилися. Ставимося до ситуації з розумінням. Прошу не закупати по 10 буханців хліба. Увійдіть в тяжке становище. У нас війна. Не забуваємо про це. Стосовно лікарень, на сьогодні все спокійно, поранених не було. Лікарня забезпечена медикаментами в достатній кількості. Повідомляю, що в понеділок у травматологічному відділенні нашої лікарні буде проводитися забір крові для хірургічного відділення. Дуже прошу долучитися до цього заходу. Я та мої заступники на робочому місці, працюємо по всім напрямкам життєзабезпечення нашої громади. Зберігайте спокій. Не рекомендовано виїздити за межі міста", - розповів голова Каховської міської територіальної громади.

На початок