В Енергодарі пояснили чому не можна використовувати підвальні приміщення міста як укриття

В Енергодарі пояснили чому не можна використовувати підвальні приміщення міста як укриття

В Енергодарі пояснили чому не можна використовувати підвальні приміщення міста як укриття
Енергодар. Фото: Енергодарська міська рада

Житлові будинки у місті Енергодарі панельного типу, облаштовані таким чином, що не дають можливості для тимчасового розміщення населення в технічних приміщеннях.

Про це повідомили на сайті Енергодарської міської ради.

Використовувати підвали житлових будинків як укриття неможливо через те, що у випадку руйнування будинок може просто "скластися", повністю блокуючи виходи з підвального приміщення.

"Крім того, у всіх підвалах будинків проходять мережі комунікацій — високовольтні кабелі електропостачання, а також труби опалення та водопостачання. У разі їх пошкодження люди потраплять під потік окропу. Тому підвали у багатоквартирних житлових будинках непридатні під укриття", — зазначають у міській раді Енергодара.

Читайте також: Вторгнення в Україну: ситуація в Запорізькій області

Таким чином окремих сховищ за проєктом місто немає, зауважують на сайті установи.

Також у мерії Енергодара наголосили, що на період дії військового стану цивільне населення має керуватися розпорядженнями військового командування та оперативного штабу. Інформацію щодо рекомендованих дій буде довдено до населення по мірі її надходження.

"У разі необхідності школи міста будуть виконувати функцію тимчасового прихистку для переселенців з лінії активних військових дій та енергодарців, які потребуватимуть допомоги. При собі потрібно мати паспорт", — додали на сайті міської ради.

Раніше міський голова Енергодара Дмитро Орлов на особистій сторінці у Facebook закликав містян дотримуватися максимального затемнення та вимкнення світла в домівках до окремого розпорядження.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок