Естонія дозволила українцям залишатися в країні після закінчення віз

Естонія дозволила українцям залишатися в країні після закінчення віз

Естонія дозволила українцям залишатися в країні після закінчення віз
Столиця Естонії Таллін. Фото: pixabay

Естонія дозволила громадянам України залишатися в країні після закінчення "терміну підстав для перебування".

"Рішенням генерального директора Департаменту поліції та прикордонної охорони громадяни України, у яких найближчим часом закінчується дія підстав на перебування в Естонії, зможуть тимчасово й надалі перебувати в Естонії. Також до Естонії можуть без візи приїхати громадяни України, які не мають біометричного паспорта", — повідомили у пресцентрі Департаменту поліції охорони кордону країни.

За словами генерального директора Департаменту поліції та прикордонної охорони Ельмара Вахера, це означає, що ці люди не мають клопотати про продовження візи чи інших підстав для перебування в Естонії.

При цьому, якщо у людини найближчим часом завершується термін дії дозволу на роботу, то її роботодавець має знову зареєструвати робітника у Департаменті поліції.

"Нині ми маємо допомогти людям України. Сьогоднішнє рішення тимчасове до прийняття нового розпорядження", — зазначив Вахер.

Читайте також

Польща, США, Чехія. Які країни готові приймати українців

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок