Монако вперше за понад 60 років скасувало етап Формули-1

Монако вперше за понад 60 років скасувало етап Формули-1

Монако вперше за понад 60 років скасувало етап Формули-1 Associated Press

Вперше від 1954 року Монако не прийматиме Гран-Прі "Формули-1". Через пандемію коронавірусу організатори ухвалили рішення скасувати турнір.

Спершу Формула-1 повідомила, що етап перенесений разом із Гран-Прі Нідерландів та Іспанії, але згодом було оголошено, що гонка в Монако скасована.

"Нинішня ситуація з пандемією у всьому світі та невідомий масштаб її подальшого поширення, невизначеність щодо участі команд, наслідки різних заходів ізоляції, обмеження в'їзду до Князівства Монако унеможливлюють необхідну для успіху події підготовку", — пояснили організатори, додавши, що перенести турнір і провести його в 2020-му неможливо.

Етап у Монако був запланований на 21-24 травня. Гонка в Монте-Карло є однією з найпрестижніших і, стартувавши 1929 року, з 1955-го проводиться щорічно (з 1951 до 1954 року не була включена до чемпіонату. Найбільше перемог має в активі пілот Айртон Сенна (Бразилія) й команда McLаren.

Станом на 20 березня у Монако зафіксовано 11 випадків захворювання на коронавірус. 19 березня тест підтвердив наявність вірусу в організмі 62-річного князя Монако Альберта ІІ.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start