Учні Полтавської громади наступного тижня мають повернутися на навчання у заклади

Учні Полтавської громади наступного тижня мають повернутися на навчання у заклади

Учні Полтавської громади наступного тижня мають повернутися на навчання у заклади
Фото: Суспільне Полтава

У Полтавській громаді з 21 лютого відновлять стаціонарне навчання у школах. Інформацію Суспільному підтвердила керівниця пресслужби міської ради Аліна Рябокінь.

Припинять дистанційне навчання тому, що на 13% поменшало хворих на коронавірус серед учнів. Нині хворіє близько 5% школярів від 5 до 11 класів, повідомила директорка департаменту освіти Полтавської міської ради Оксана Трибрат. За її словами, це дозволяє відновити навчання у закладах із дотриманням протиепідемічних вимог. Від понеділка це зроблять у всіх 59 комунальних школах громади.

"Протягом періоду, поки ми не могли бути в рідних стінах, звичайно, навчання відбувалося у дистанційній формі. Повністю дотримувався весь процес, вичитувався весь матеріал, тому програма виконується. Ми моніторимо захворюваність, і станом на сьогодні (18 лютого – ред.) дітей, хворих на респіраторні чи певні захворювання, близько 10% у закладі, що абсолютно є нормальним на цей період", — каже директорка полтавського ліцею № 3 Ірина Гринь.

Від 31 січня у понад 370 навчальних закладах Полтавщини учні 5–11 класів навчаються дистанційно. Це 77% від загальної кількості шкіл у регіоні, розповідала Суспільному спеціалістка відділу обласного департаменту освіти Ірина Вовк. Навчання онлайн розпочали через збільшення кількості хворих на коронавірус.

Що відомо:

  • Уперше дистанційне навчання у закладах освіти країни через поширення COVID-19 запровадили у березні 2020-го року.
На початок