Прем'єру серіалу за мотивами відеогри The Last of Us відклали до 2023 року

Прем'єру серіалу за мотивами відеогри The Last of Us відклали до 2023 року

Прем'єру серіалу за мотивами відеогри The Last of Us відклали до 2023 року

Прем'єру шоу від HBO за мотивами відеоігри The Last of Us перенесли з кінця 2022 року на 2023 рік. Про це пише Deadline з посиланням на директора з контенту HBO Кейсі Блойса.

За словами Блойса, творці не встигнуть завершити роботу над усіма епізодами цього року. Зйомки все ще продовжуються в Канаді.

При цьому він запевнив, що серіал вже має приголомшливий вигляд. "Я бачив кілька перших епізодів, і я дуже схвильований", – сказав Кейсі Блойс.

45-річний Педро Паскаль, який зіграв у "Грі престолів" принца Оберіна Мартелла, виконає роль Джоела, головного героя The Last of Us. Актор також відомий за серіалом "Мандалорець" і фільмом "Чудо-жінка: 1984". 17-річна Ремсі, що грала у фентезійній сазі Ліану Мормонт, виконає роль 14-річної дівчинки Еллі.

Про призначення акторів на головні ролі спершу повідомили великі ЗМІ на кшталт Deadline і THR, а пізніше інформацію у своєму твіттері підтвердив Ніл Дракман – творчий директор студії Naughty Dog, які відповідальні за дві гри з франшизи The Last of Us – він також працює й над серіалом. Також над сценарієм працює Крейг Майзін ("Чорнобиль").

Шоураннером проєкту став Крейг Мазін, який працював разом із HBO над серіалом "Чорнобиль", а продюсуванням зайнявся творець гри Ніл Дракманн.

Прем'єру серіалу за мотивами відеогри The Last of Us відклали до 2023 року
Актор Педро Паскаль.

"The Last of Us" – відеогра у жанрі survival-action, розроблена студією Naughty Dog. The Last of Us стала комерційним успіхом і відеоігровим феноменом: в перший тиждень продажі склали понад 1,3 мільйона копій гри, а до квітня 2018 року сукупні продажі всіх видань перевищили 17 мільйонів копій.

Дія відеогри The Last of Us розгортається через 20 років після того, як цивілізація була зруйнована пандемією, викликаною мутованими спорами грибів кордицепсів. Кордицепс потрапляє в людський організм у вигляді спор через кров або слину зараженої людини. Потім гриб викликає незворотні зміни в організмі – жертва втрачає розум і перетворюється на подобу зомбі.

За сюжетом, контрабандиста Джоела наймають для того, щоб той вивів дівчинку Еллі з карантинної зони та доставив її угрупованню під назвою "Цикади". Вони хочуть використовувати кров дівчинки для створення рятівної вакцини. Для цього Джоелу та Еллі доведеться перетнути всю країну.

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад