Ліга чемпіонів з футболу: результати перших матчів 1/8 фіналу плей-оф

Ліга чемпіонів з футболу: результати перших матчів 1/8 фіналу плей-оф AP Photos

Результати перших матчів плей-оф Ліги чемпіонів з футболу.

Плей-оф Ліги чемпіонів з футболу розпочато. Перші матчі турніру в календарному 2022 році відбулися в рамках 1/8 фіналу: ПСЖ приймав удома "Реал", а "Манчестер Сіті" поїхав у гості до "Спортинга". Це перші пари, які відкрили плей-оф турніру.

Серія плей-оф складається з двох матчів, команди грають удома та на виїзді, гостьові голи не впливають на визначення переможця. Пари були сформовані за підсумками жеребкування, яке відбулося наприкінці 2021 року.

Результати перших матчів плей-оф Ліги чемпіонів

• ПСЖ (Франція) - "Реал" (Іспанія) 1:0
  • "Спортинг" (Португалія) - "Манчестер Сіті" (Англія) 0:5

У матчі ПСЖ проти "Реала" єдиний гол було забито на 90+4 хвилині: Кіліан Мбаппе самотужки обійшов кількох суперників на фланзі, увійшов у штрафний та з кута пробив повз воротаря іспанської команди.

ПСЖ по ходу матчу володів великою перевагою, за ударами статистика 22:3 на користь французів, і ще у другому таймі Ліонель Мессі не реалізував пенальті. Утім, відкрити рахунок і здобути перемогу французи змогли лише в компенсований час.

Натомість у матчі "Спортинга" проти "Манчестер Сіті" усе було вирішено ще у першому таймі, за який англійці забили чотири м'ячі супернику. У другому таймі "Манчестер Сіті" довів рахунок до остаточного - 5:0 (ще один гол було скасовано через офсайд).

У складі "Манчестер Сіті" матч як запасний розпочав Олександр Зінченко, він вийшов на поле на 61-й хвилині гри та відіграв останні 30 хвилин.

Які досягнення було встановлено

• "Манчестер Сіті" став першою командою, яка забила та вигравала з різницею в 4 голи у першому таймі виїзного матчу плей-оф Ліги чемпіонів.
  • "Манчестер Сити" став 14-ю командою в історії Ліги чемпіонів, яка забила 200+ голів.
  • Олександр Зінченко провів 26-й матч у кар'єрі в Лізі чемпіонів.

ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо