"Не розумію, що був за "дивовижний" день". Санітра – про найгіршу естафету сезону на Олімпіаді-2022

"Не розумію, що був за "дивовижний" день". Санітра – про найгіршу естафету сезону на Олімпіаді-2022

Ексклюзивно
"Не розумію, що був за "дивовижний" день". Санітра – про найгіршу естафету сезону на Олімпіаді-2022 НОК

Коментар тренера чоловічої команди про небачену раніше "зливу" штрафних кіл у естафеті, незрозумілі помилки на стрільбі та очікування від масстарту – для Суспільне Спорт.

Збірна України невдало провела чоловічу естафету з біатлону на Олімпійських іграх-2022 та посіла лише дев'яте місце, заробивши одразу чотири кола штрафу. Це стало найгіршим результатом сезону для української команди в цій дисципліні. Найкращим був етап Кубка світу в Естерсунді, де збірна ввійшла до топ-5.

У складі олімпійської естафетної четвірки виступали Богдан Цимбал, Артем Прима, Антон Дудченко та Дмитро Підручний.

Головний тренер чоловічої збірної України Юрай Санітра оцінив результат у коментарі Суспільне Спорт.

Читайте також: Україна - дев'ята в чоловічій естафеті на Олімпіаді-2022, ОКР втратило "золото": результат гонки

Що сказав Юрай Санітра

  • Про загальні враження від гонки
"Вийшло правильно визначити склад естафети за етапами. Але не розумію, що це був сьогодні за "дивовижний" день. Уже давно такого не бачив, щоб стільки команд було на штрафних колах. Практично тілько три команди без штрафного: Франція, Словенія та Литва".
  • Про стан Цимбала на першому етапі

"На першому етапі Богдан дуже тактично пробіг два кола, стріляв так, як було треба. Але на наступному прийшов колапс, що не дивує на цій висоті, на цих трасах. Я вже боявся, що не доїде до фінішу. Я бачив на трасі, що в один момент він зупинився й доїхав із великим розривом. Виходив зі стрільби другим, а привіз понад 40 секунд".

  • Про проблеми зі стрільбою
"Більше боявся, що на стрільбі лежачи можуть бути проблеми. В умовах, гірших, ніж ті, які були в гонці переслідування, закривали без проблем, не робили багато промахів. Але сьогодні й Артем Прима, й Антон Дудченко, й Дмитро Підручний... Не можу зрозуміти, що сталося. Чотири кола, і ми не могли вже сподіватися на кращий результат. Це найгірший результат нашої естафети в цьому сезоні".
  • Про лижний хід

"Хлопці на трасі не робили помилок: вони тактично трималися, старалися працювати. Видно, що вже всі трохи втомлені: не тільки наші спортсмени. Ця висота вже зібрала свій "податок" за ці дні, за ці старти, які біатлоністи пробігли тут, у Китаї. Тому дивитимемося далі".

  • Про очікування від масстарту

"Думаю, це буде дуже важкий старт для Підручного та Прими, тому що вони мають уже по п'ять стартів: практично кожного другого дня старт. Робитимемо все, щоб вони добре відпочили за ці два дні й підготувати їх так, щоб вони могли гідно пробігти цей останній старт на Олімпійських іграх".

Дивіться повний запис чоловічої естафети – тут

Що далі

  • Середа, 16 лютого, 09:45. Жінки, естафета (4х6 км)
  • П'ятниця, 18 лютого, 11:00. Чоловіки, масстарт (15 км)
  • Субота, 19 лютого, 11:00. Жінки, масстарт (12.5 км)

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

Читайте також: Дмитро Підручний роздумує над пропуском масстарту на Олімпіаді-2022: як він це пояснив
Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо