Україна закінчила виступи у лижному двоборстві на Олімпіаді-2022: результат змагань

Україна закінчила виступи у лижному двоборстві на Олімпіаді-2022: результат змагань

Україна закінчила виступи у лижному двоборстві на Олімпіаді-2022: результат змагань
AP

Результати останнього старту.

Україна закінчила виступи на олімпійському турнірі з лижного двоборства. Відбулося це за підсумками 11-го змагального дня на Олімпіаді-2022.

Єдиним представником України у лижному двоборстві був 22-річний спортсмен Дмитро Мазурчук. 5 лютого український двоборець мав перший старт: виступи у стрибках з нормального трампліна та лижну гонку на дистанцію 10 км він закінчив з 36-м результатом.

У вівторок, 15 лютого, Мазурчук вдруге виступив на Олімпіаді-2022. І хоча не зміг фінішувати у топ-30, покращив свій виступ у порівнянні зі стартовим.

Як Мазурчук закінчив виступ на Олімпіаді-2022?

Програма другого виступу на Олімпіаді-2022 для Мазурчука також складалася зі стрибків з трампліна та лижної гонки на 10 км. Проте цього разу 22-річний лижник мав стрибати з великого трампліна.

Першу частину змагань (стрибки з великого трампліна) Мазурчук закінчив з 33-м результатом. Він стрибнув на 116 балів, за що отримав оцінку 83.5 бали.

Результат Мазурчука у стрибках з великого трампліна визначив його відставання у лижній гонці. Воно склало 3:45 хвилини: переможець першої частини змагань - норвежець Ярл Магнус Ріібер стрибнув на 142 метри, за що отримав найбільшу суму балів - 139.8.

У лижній гонці Мазурчук зміг покращити свій результат. Але лише на одну позицію: на заключному відрізку дистанції український спортсмен випередив італійця Алессандро Піттіна - бронзового призера Олімпіади-2010 у лижному двоборстві.

Олімпійським чемпіоном у лижному двоборстві став норвежець Йорген Граабак. На фініші він випередив співвітчизника Єнса Офтебро з перевагою лише у 0.4 секунди.

Лижне двоборство. Чоловіки (стрибки з великого трампліна + лижні перегони)

  1. Йорген Граабак (Норвегія) 27:13.3 хвилини
  2. Єнс Офтебро (Норвегія) +0.4
  3. Акіто Ватабе (Японія) +0.6

Хто такий Дмитро Мазурчук

  • 22-річний український двоборець, представник Тернопільської області.
  • Олімпіада-2022 - дебютна для Мазурчука. Перед цим він змагався на Юнацьких іграх у 2016 році, де посів сьоме місце.
  • Мазурчук тричі змагався на чемпіонатах світу з лижного двоборства. Найкращий особистий результат - 37-е місце (стрибки з великого трампліна та лижні перегони).
  • Найкращий результат Мазурчука у сезоні 2021/22 Кубка світу з лижного двоборства - 30-е місце у стрибках з нормального трампліна (етап у італійському Валь-ді-Ф'ємме).

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

На початок