Міськрада Одеси виділила на територіальну оборону 6,7 млн грн

Міськрада Одеси виділила на територіальну оборону 6,7 млн грн

Міськрада Одеси виділила на територіальну оборону 6,7 млн грн
Суспільне Одеса

Депутати Одеської міської ради проголосували за виділення 6,7 млн грн для ремонту казарм, бомбосховищ і штабу. Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка була присутня на позачерговому засіданні 15 лютого.

Виділені кошти розподілять між такими установами

  • виконавчий комітет Одеської міської ради – 22 тис. грн;
  • департамент муніципальної безпеки Одеської міської ради – 88 тис. грн;
  • управління капітального будівництва Одеської міської ради – 6,6 млн грн.

Крім того, за словами віцемера Олега Бриндака, для потреб тероборони планують виділити дві будівлі на Канатній 33 та 35.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов також дав доручення вивісити стяги на усіх адмінбудівлях та здійснити церемонію підняття прапора у центральному аеропорту до Дня єднання 16 лютого.

"Загальна сума фінансового ресурсу, про яку вже говорилось, складає 20,7 млн грн, із яких, це вказано в додатку, 6,7 млн грн йдуть на цей рік і 14,2 млн грн на 2023 рік. Після прийняття програми необхідно прийняти зміни до бюджету — цим ми сьогодні й займаємось, тому що бюджет приймається один раз на рік і він вже прийнятий був", — пояснила директорка департаменту фінансів Одеської міської ради Світлана Бедрега

Що відомо

  • 11 лютого Президент Зеленський зазначив, що рівень організації територіальної оборони в Одеській області один з найгірших в країні. Тоді він дав Сергію Гриневецькому два тижні на організацію штабу територіальної оборони.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок