Два мільйони гривень виділили на потреби територіальної оборони в Ужгороді

Два мільйони гривень виділили на потреби територіальної оборони в Ужгороді

Два мільйони гривень виділили на потреби територіальної оборони в Ужгороді
Суспільне Закарпаття

До двох мільйонів гривень на 2022 рік збільшили обсяг міської Програми організації та забезпечення підрозділів територіальної оборони на 2022-2024 роки. Таке рішення прийняли 15 лютого на позачерговій сесії Ужгородської міської ради, — повідомила кореспондентка Суспільного з місця події.

Підтримали проєкт рішення 34 депутати, це усі присутні. Мер Ужгорода Богдан Андріїв повідомив Суспільному: раніше на оборонні заходи із місцевого бюджету на 2022 рік було виділено 200 тис. грн. "Ми внесли зміни до програми забезпечення матеріального резерву нашої міської територіальної громади. У Програмі було передбачено 50 млн грн. Ми її збільшили до 100 млн грн. Це у випадку надзвичайних ситуацій, форс-мажорів. Для матеріально-технічного забезпечення сил територіальної оборони ми внесли зміни до Програми – збільшили її на два мільйони гривень. І в змінах до бюджету ми передбачили один мільйон для сил територіальної оборони. У випадку, якщо буде потреба ще збільшення коштів – ми також зберемося на сесію і в нас Програма вже прийнята тільки внесемо зміни щодо збільшення суми коштів", — додав мер Ужгорода.

На що підуть гроші

"Ці кошти будуть витрачені на питання розміщення, розташування цього підрозділу, забезпечення їх матеріальними певними засобами. Так як цей підрозділ тільки створений, починаючи від комп’ютерів, елементарних речей, закінчуючи приведенням місця розташування до належного стану. Ну зважаючи, на обмежений фінансовий ресурс, усе залежить від того в якому стані ці приміщення будуть. Це, по-перше. А в цілому два мільйони я думаю, що це не кінцева фінансова сума. При необхідності будемо звертатися до місцевих органів влади", — розповів начальник Ужгородського районного територіального центру комплектування та соцпідтримки Ігор Тищук.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок