"Спортсмени будуть в нерівних умовах". Іспанія закликала МОК перенести Олімпіаду

"Спортсмени будуть в нерівних умовах". Іспанія закликала МОК перенести Олімпіаду

"Спортсмени будуть в нерівних умовах". Іспанія закликала МОК перенести Олімпіаду AP Images

Президент Олімпійського комітету Іспанії Алехандро Бланко вважає за краще перенести Літню Олімпіаду-2020 в Токіо, оскільки спортсмени його країни не можуть тренуватися через карантин. Слова Бланко наводить Inside The Games.

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вважає, що наразі немає необхідності ухвалювати кардинальні рішення стосовно Ігор-2020 попри те, що спортивний календар зазнав значних змін, і олімпійські ліцензійні змагання були відкладені або скасовані.

Церемонія відкриття Олімпіади в Токіо має відбутися 24 липня. Утім, Алехандро Бланко переконаний, що було б несправедливо проводити Ігри як заплановано, адже Іспанія є одним із епіцентрів пандемії коронавірусу, і спортсмени не мають змоги тренуватися.

"Наші спортсмени не можуть тренуватися, і проведення Ігор в заплановані дати призведе до нерівних умов", — наголосив очільник НОК Іспанії.

Що відомо

  • Станом на 19 березня в Іспанії зафіксовано понад 14 700 випадків інфікування коронавірусом. З них 638 осіб померло. У країні введено надзвичайний стан.
  • Через пандемію спортивні події одна за одною скасовуються та переносяться: припинені розіграш НБА, чемпіонати всіх топ-5 європейських футбольних ліг, Євро-2020 перенесено на рік, відкладений тенісний Ролан Гаррос та всі турніри WTA й ATP. Через карантинні заходи, введені урядом, припинено й Українську Прем'єр-Лігу.

Категорії
БіатлонБоксКомандні види спортуВелоспортДзюдоВодний спортГімнастикаВелоспортФормула-1ХокейЛегка атлетика