Стінг продав права на всі свої пісні

Стінг продав права на всі свої пісні

Стінг продав права на всі свої пісні

Стінг продав весь свій музичний каталог, а також пісні, написані ним у складі The Police, Universal Music Group, з якими він співпрацював протягом майже всієї кар'єри. Про це повідомляє the New York Times.

Угода, оголошена у четвер музично-видавничим підрозділом Universal (Universal Music Publishing Group), охоплює всю продукцію Стінга як автора пісень. Фінансові умови угоди не розголошуються, але її вартість оцінюється приблизно $300 мільйонів.

"Для мене дуже важливо, щоб моя творча спадщина мала дім, де її цінують і поважають – не тільки для того, щоб по-новому спілкуватися з відданими шанувальниками, а й для того, щоб познайомити з моїми піснями нову аудиторію, музикантів та покоління", -–сказано у заяві Стінга.

Як повідомляє видання, за останні кілька років великі музичні конгломерати та інвестори з Волл-стріт інвестували мільярди доларів у музичні угоди через зростання потокового мовлення, низькі відсоткові ставки та старомодної конкуренції.

Головний виконавчий директор Universal Music Group Лучіан Грейндж, який працює з музикантом вже понад 20 років, назвав Стінга "генієм авторської пісні, чия музика пронизує світову культуру".

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад