Зіркові виступи Джамали, Тіни Кароль і Go_A у фіналі Нацвідбору

Зіркові виступи Джамали, Тіни Кароль і Go_A у фіналі Нацвідбору

Зіркові виступи Джамали, Тіни Кароль і Go_A у фіналі Нацвідбору

Уже цієї суботи, 12 лютого, о 18:30 в ефірі Суспільного під час фіналу Національного відбору учасника від України на Євробачення-2022 виступатимуть Джамала, Тіна Кароль, гурт Go_A та представники України на Дитячому Євробаченні Дарина Красновецька, Софія Іванько, Олександр Балабанов і Олена Усенко.

На глядачів, крім виступів фіналістів Національного відбору, чекають виступи співачки Джамали — переможниці Євробачення-2016 та членкині журі Нацвідбору-2022, Тіни Кароль — ще однієї членкині журі Нацвідбору-2022 і представниці України на Євробаченні-2006, а також представників України на Євробаченні-2021 гурту Go_A.

Зіркові виступи Джамали, Тіни Кароль і Go_A у фіналі Нацвідбору
Представники України на Дитячому Євробаченні.

На сцені Нацвідбору разом заспівають представники України на Дитячому Євробаченні у 2018, 2019, 2020 і 2021 році: Дарина Красновецька, Софія Іванько, Олександр Балабанов і Олена Усенко.

Що відомо

  • Фінал Національного відбору на Євробачення-2022 відбудеться у форматі телевізійного концерту 12 лютого о 18:30 в прямому ефірі суспільного телеканалу UA: ПЕРШИЙ.
  • Виробництвом телеверсії фіналу Нацвідбору займається компанія "Френдс Про ТВ", яка також створить резервний запис виступу переможця Нацвідбору для показу під час проведення Євробачення-2022 в Італії та забезпечить постановку номера в Турині.
  • Зазначимо, що до Суспільного надійшло 284 заявки на участь у Нацвідборі. 17 січня було оголошено 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Суспільний мовник, як член Європейської мовної спілки, є організатором Національного відбору на участь у 66-му Пісенному конкурсі Євробачення-2022.
  • Нагадаємо, господарем цьогорічного Євробачення-2022 є місто Турин в Італії. У конкурсі візьме участь 41 країна. Великий фінал відбудеться на арені Pala Olimpico 14 травня; півфінали — 10 та 12 травня.

Читайте також

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІншеПрограмиРозклад