В умовах карантину: як сплатити комунальні у Хмельницькому

В умовах карантину: як сплатити комунальні у Хмельницькому

В умовах карантину: як сплатити комунальні у Хмельницькому

Усі абонслужби комунальних підприємств на період карантину закриті. Каже начальник хмельницького управління житлово-комунального господарства Василь Новачок. Додає, це не означає, що підприємства не працюють зі своїми клієнтами та не виїздять на виклики.

Сплатити за комунальні послуги також можуть ті, хто це хоче зробити під час карантину: поштові відділення та банки працюють. Проте, додає директор філії Хмельницької дирекції Укрпошта Миколи Горомов, у обслуговуванні є певні обмеження.

В головному відділенні Укрпошти у Хмельницькій області, оператори працюють в захисних масках і рукавичках. Щоб не збиралася велика черга біля каси, у відділенні на підлозі розклеєна липка стрічка, яка є орієнтиром, що біля каси має стояти одна людина, інша - трохи далі, за нею. В залі має бути один – два відвідувачі. Про це відвідувачі читають на пам’ятці, що у холі.

«Відділення зв’язку працює в штатному режимі всі послуги надаються без обмежень, ми приймаємо комунальні платежі, виплачуємо пенсію, виплачуємо перекази, приймаємо всі відправлення, посилки, рекомендовані листи, експрес, стандарт, смартбокс, відправлення - нічого не змінилося в роботі відділення зв’язку».

Директор філії Хмельницької дирекції Укрпошта ,Микола Горомов каже, відділення під час карантину працює в стандартних умовах, про зміну графіків роботи, люди будуть додатково повідомлені.

«Під час виплати пенсії і в селі в місті, всі наші листоноші, здійснюють прийом комунальних платежів, Також ми пропонуємо товари широкого вжитку, це крупи, гречка, той самий туалетний папір, це все можна замовити в листоноші. Якщо це відбулось під час виплати пенсії, вона може наступного разу на замовлення доставити пенсіонерам, або тим соціальним верствам, які того потребують».

На вхідних дверях Ощадбанку пам’ятка в якій попередження: для зниження ризику розповсюдження вірусних захворювань, доступ до відділення обмежено. Охоронець пропускає до відділення банку по кілька осіб.

Для збереження здоров’я клієнтів та працівників у сервісному центрі Хмельницькгазу працюють в дистанційному режимі, каже начальник управління клієнтського сервісу Юлія Стрілець.

«Робота всіх центрів обслуговування обмежена по всій області, але для того, щоб наші всі споживачі, мали доступ цілодобово до особистих рахунків своїх, ми запрошуємо реєструватися в онлайн сервісах нашої компанії».

Директор Хмельницькгазу, Дмитро Дідич говорить, що підприємство продовжує забезпечувати аварійне обслуговування під час карантину.

Усі абонслужби комунальних підприємств на період карантину закриті. Приймають інформацію і спілкуються виключно в телефонному режимі, або в режимі мережі, інтернет, говорить начальник хмельницького управління Житлово-комунального господарства Василь Новачок.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди