На Олімпіаді-2022 визначилися всі учасниці плей-оф з хокею: хто у чвертьфіналі

На Олімпіаді-2022 визначилися всі учасниці плей-оф з хокею: хто у чвертьфіналі AP

Домінує на пекінському льоду збірна Канади, яка лише раз пропустила більше однієї шайби за матч та не програла жодної зустрічі.

На Олімпійських іграх-2022 у Пекіні визначилися учасниці плей-оф у жіночому хокеї. Після завершення групового етапу, в якому брали участь десять команд, вісім із них сформували чвертьфінальні пари.

Причому команди групи А, до якої ввійшли збірні з найвищим рейтингом автоматично гарантували собі вихід до плей-оф. Для них на груповій стадії вирішувалося, хто з ким гратиме на наступному етапі.

А от у слабшій групі В відсіялися дві команди з найгіршим результатом. Цього разу відбір не подолали господарки – Китай, а також дебютантки Ігор – Данія.

Як сформувалися чвертьфінальні пари плей-оф

• Канада – Швеція

Абсолютними лідерками групового раунду стали канадки – чотириразові олімпійські чемпіонки й чинні срібні призерки Олімпіади. Вони єдині виграли всі чотири матчі в групі. З них два – з різницею в 10 і більше шайб. Канада розгромила Швейцарію – 12:1, а Фінляндію – 11:1.

Менш розгромно, але впевнено Канада обіграла ОКР (6:1) і США (4:2). У чвертьфіналі на "кленових" чекають шведки, які відібралися до плей-оф з останнього можливого місця. Швеція почала Олімпіаду з двох поразок від Японії та Чехії, але перемоги над Китаєм і Данією вивели їх до наступного раунду.

• США – Чехія

Чинні чемпіонки – збірна США – зазнали єдиної поразки від Канади та посіли друге місце в групі. Плей-оф вони розпочнуть проти другої команди групи B – Чехії, яка вперше в історії бере участь у Олімпійських іграх. У дебюті їм вдалося здобути дві перемоги: над Китаєм і Швецією, а Японії вони програли лише в овертаймі.

• Фінляндія – Японія

Бронзові призерки Пхьончхана-2018 стали третьою командою групи А й зуміли записати на свій рахунок лише одну перемогу. Щоправда, це була розгромна перемога – 5:0 проти збірної ОКР останнього дня групової стадії.

Суперницею Фінляндії стане Японія, яка очолила групу B завдяки перемогам над Данією та Чехією.

• ОКР – Швейцарія

Дві найгірші команди групи А гратимуть між собою. Що в ОКР, що у Швейцарії – лише по одній перемозі. Крім того, збірна ОКР лишилася одразу без дев'яти хокеїсток через позитивні тести на коронавірус до й під час Олімпіади в Пекіні.

Результати в групах

• Група А
  1. Канада – 12 очок (різниця шайб – 33:5)

Де дивитись Олімпіаду-2022

Офіційним транслятором змагань в Україні є Суспільне: пряма трансляція Олімпіади-2022 на телеканалі UA: Перший та сайті Суспільне Спорт.

Для перегляду Олімпіади-2022 на сайті потрібно буде авторизуватися: зробити це можна через одну із соцмереж або поштову скриньку.

ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо