Як працює волинський перинатальний центр у період карантину

Як працює волинський перинатальний центр у період карантину

Як працює волинський перинатальний центр у період карантину
. UA:Волинь

Усі відділення Волинського обласного перинатального центру працюють у штатному режимі. Як розповіла завідувачка консультаційно-поліклінічного відділення Надія Щурук, кількість відвідувачок закладу зменшилась у чотири рази.

В приміщеннях - дезінфектори для рук, на рецепції розкреслили лінії для дотримання дистанції між відвідувачами та видають маски. Вагітна Юлія Дячук розповіла: живе у Луцькому районі, на консультацію нині доїхала власним транспортом.

Вагітна Юлія Дячук: "Маю свою машину, тому їжджу. Я зі своїм лікарем можу проконсультуватися по телефону, і домовитись чи треба іти на візит до лікаря, чи можна вдома відсидітись".

На час карантину стаціонарне відділення заборонили відвідувати пацієнткам. На пологах дозволили присутність одного члена родини, в якого попередньо проведуть скринінг температури тіла. Гінекологічні операції роблять в ургентному порядку, каже лікарка Надія Щурук. У поліклініці жінок консультують дистанційно.

Завідувачка консультаційного відділення обласного перинатального центру Надія Щурук: "Кількість відвідувачок зменшилась в 4 рази. Ми це відразу відчули. Раніше на прийомі було від 12 до 20 пацієнток, тепер приходять на прийом 3-4. Але ми відчули, що збільшилась кількість телефонних дзвінків і ми нікому не відмовляємо, консультуємо по телефону, і у разі потреби вони можуть приїхати на консультацію. Вона повинна під’їхати власним транспортом, це найбільш безпечно. При вході є антисептик, треба обробити руки, при потребі можуть надягнути маски захисту".

Під кабінетом ультразвукового дослідження черги немає. Пацієнтки приходять у призначений час, так, аби не було скупчення, каже Надія Щурук. Лікар В’ячеслав Фоменко розповів, кому у першу чергу роблять дослідження.

Лікар УЗД В’ячеслав Фоменко: "Великі терміни, бо це треба іти на родове розрішення. А на малих термінах важливо УЗД, тому що як що є ознаки інфекційної атаки, то нам треба дати прогноз, що далі робити: чи лікувати вдома, чи інші методи застосувати".

Завідувачка консультаційного відділення Волинського перинатального центру Надія Щурук каже: пацієнткам в телефонному режимі призначають відвідування лікаря. Невідкладні маніпуляції, ультразвукові обстеження та забір аналізів відбувається у плановому режимі.

На початок