Попри карантин Усик збирається ходити до церкви й закликав усіх "причащатися"

Попри карантин Усик збирається ходити до церкви й закликав усіх "причащатися"

Попри карантин Усик збирається ходити до церкви й закликав усіх "причащатися" УНІАН

Українському боксеру-важковаговику Олександру Усику пандемія коронавірусу, схоже, не здається реальною загрозою. Попри заклики уникнути відвідувань церкви, Олександр продовжить ходити до храму і закликав брати з нього приклад.

У інтерв'ю Boxing Scene Усик відповів, чи не боїться скасування його майбутнього поєдинку проти Дерека Чисори через коронавірус.

«Я дуже сподіваюся, що ця боротьба відбудеться. Я насправді не надто замислювався над впливом вірусу на мої тренування, лише днями вперше подумав, що це може спричинити деякі проблеми. Я буду ізольований від свого тренувального табору, але щонеділі буду проводити час із сім’єю та ходити до церкви" - сказав боксер.

Відвідувати храм, попри карантин, він закликав і підписників в Інстаграмі.

"Найстрашніший вірус - це гріх. Хтось каже, що варто припинити ходити до храму. Все це маячня! Ходіть до храму, друзі, сповідуйтеся, причащайтеся, і тоді все буде добре!", - звернувся Усик.

Як відомо, 13 березня Олександр Усик провів дуель поглядів з майбутнім суперником, американцем Дереком Чисорою. Українець багато фотографувався, розпорошив на присутніх антисептик та зізнавався, як любить бокс. Поєдинок запланований на 23 травня 2020 року. Нині в його активі 17 перемог (13 – нокаутом) і жодної поразки.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start