Олександр Зінченко уперше у 2022 році провів матч за "Манчестер Сіті": як він зіграв Getty Images

Перший поєдинок українця за місяць.

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко провів перший поєдинок у складі англійської команди у 2022 році. Відбулося це у поєдинку Кубка Англії проти "Фулгема".

Зінченко не грав за "Ман Сіті" упродовж місяця. Останній поєдинок Зінченко провів ще 26 грудня проти "Лестера" (6:3) у чемпіонаті Англії.

Старт 2022 року Зінченко пропустив через позитивний тест на коронавірус, а згодом отримав забій ноги. Після цього в Англії настала 2-тижнева перерва.

Повернувся до виступів Зінченко у матчі проти "Фулгема". Українець залишився на лаві запасних у поєдинку Кубка Англії, але з'явився на полі у другому таймі, замінивши на 67-й хвилині португальця Жоау Канселу.

Результативними діями у матчі Зінченко не відзначився. А на момент його виходу на поле "Ман Сіті" перемагав з рахунком 4:1 - у другому таймі збільшив перевагу манчестерської команди фланговий форвард Ріяд Марез, який відзначився дублем.

У підсумку "Ман Сіті" здобув перемогу з рахунком 4:1. І пройшов у 1/8 фіналу Кубка Англії.

Як грає Олександр Зінченко за "Ман Сіті" у сезоні 2021/22

• 13 матчів у сезоні (9 - зі старту) за "Ман Сіті" у всіх турнірах.
  • 12 матчів з 13 Зінченко провів на позиції лівого захисника. Лише в одному - п'ятий тур проти ПСЖ - українець грав центрального півзахисника.
  • В активі Зінченка дві гольові передачі за "Манчестер Сіті": у матчах проти "Лейпцига" та "Ньюкасла".

Як зіграли інші українці у Кубка Англії

• Андрій Ярмоленко ("Вест Гем") - вийшов у старті, провів 120 хвилин - "Вест Гем" переміг у додатковий час "Кіддермінстер" (2:1).
  • Віталій Миколенко ("Евертон") - вийшов у старті, провів 73 хвилини - "Евертон" пройшов "Брентфорд" (4:1).
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо