Суд у справі Діани Хріненко перенесли

Суд у справі Діани Хріненко перенесли

Суд у справі Діани Хріненко перенесли

Судове засідання у справі про вбивство та зґвалтування 16-річної школярки Діани Хріненко, яке мало відбутись сьогодні, перенесли на 30 квітня. Обвинуваченому продовжили тримання під вартою. Про це Суспільному розповів адвокат обвинуваченого Олександр Урсаленко. У січні Кіровський районний суд Кропивницького ухвалив рішення про те, що обвинуваченого судитимуть присяжні.

Знімальну групу Суспільного на засідання не пустили через карантинні обмеження. За словами заступника керівника апарату суду Богдана Онищенка, пускають тільки учасників судових засідань: ”Обмеження – десятеро людей. В даному випадку: колегія суддів, п’ятеро присяжних, захисник, потерпілий, обвинувачений і прокурор – рівно десять”.

За годину з приміщення суду вийшла мати вбитої школярки. У руках тримала портрет доньки. Спілкуватись на камеру відмовилась. Сказала, що через обмеження її чоловіка на засідання не пустили, тільки її.

Причину переносу засідання пояснив Олександр Урсаленко: ”Судове засідання зірване по причині неявки до суду одного з присяжних. Прийшли шість чоловік замість семи. Наступне засідання призначене на 30 квітня. Інше – на 15 травня”.

Нагадаємо, Діана Хріненко зникла 24 серпня 2018 року. Вона пішла на святкування Дня Незалежності, додому не повеpнулася. Пошуки школярки тривали півроку. У березні 2019 року за 12 кілометрів від Суботців знайшли рештки тіла людини та фрагменти одягу. Те, що вонри належать Діані, підтвердили три експертизи. Підозрюваного у вбистві дівчини затримали у серпні 2019 року в Польщі. Це 28-річний житель сусіднього села Новотрепівка.

На початок