Визначився фіналіст чемпіонату Європи з футзалу: результат матчу

Визначився фіналіст чемпіонату Європи з футзалу: результат матчу Getty Images

Чим закінчився матч Іспанія - Португалія.

На чемпіонаті Європи з футзалу визначився другий фіналіст турніру. Ним стала збірна Португалії, яка обіграла у вольовому стилі у півфіналі команду Іспанії.

Іспанія та Португалія визначали між собою фіналіста у другому півфіналі турніру. А також команду, яка у разі поразки потрапила на збірну Україну у бронзовому фіналі - "синьо-жовті" туди потрапили за підсумками поразки від Росії.

Португальці та іспанці вдруге за півроку зустрічалися у плей-оф міжнародного футзального турніру. Перший поєдинок між командами закінчився поразкою іспанців у додатковий час після того, як Іспанія втратила перевагу над Португалією в два м'ячі.

Схожим чином розвивався сценарій і у поєдинку між командами у півфіналі Євро-2022. Іспанці закінчили перший тайм з перевагою у два м'ячі: Рауль Гомес відкрив рахунок. А подвоїв перевагу Чіно.

Однак у другому таймі Португалія відновила паритет. Спочатку Бруну Коелью реалізував пенальті. А на 32-й хвилині Зікі зрівняв рахунок у матчі.

Команди йшли до додаткового часу. Але Португалія вирвала перемогу: Зікі підставився під удар Афонсо Жезуса і забив третій гол у ворота Іспанії. Іспанці ж відігратися після цього не встигли.

Євро-2022 з футзалу (чоловіки). Півфінал

Португалія - Іспанія 3:2

Голи: Бруну Коелью, 29 (пенальті), Зікі, 32, 39 - Рауль Гомес, 1, Чіно, 13

Що означає цей результат

• Україна зіграє проти Іспанії у матчі за третє місце на Євро-2022. Матч відбудеться у неділю, 6 лютого (початок - о 15:30).
  • Фінал Євро-2022 з футзалу - Португалія проти Росії. Зустріч також відбудеться у неділю, 6 лютого (початок - о 18:00).
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо