Що відбувається в Пекіні до відкриття Олімпіади-2022: влог з Китаю

Що відбувається в Пекіні до відкриття Олімпіади-2022: влог з Китаю

Ексклюзивно
Що відбувається в Пекіні до відкриття Олімпіади-2022: влог з Китаю

Карантин, китайці в "скафандрах", перші враження і змагання.

У переддень відкриття Зимової Олімпіади-2022 Суспільне Спорт розпочинає нову серію влогів безпосередньо з епіцентру головного спортивного змагання - "Наші в Пекіні". Команда з двох журналістів, які зазвичай перебуватимуть в різних локаціях, покаже зсередини усе, що відбувається на Олімпіади в Китаї.

У першому випуску влогу - приліт в Китай, зустріч в аеропорту та постійна опіка від людей у "скафандрах", перші змагання ще до офіційного старту Олімпіади та безшумні глядачі на трибунах.

Тобто на відміну від Токіо-2020, у Пекіні будуть впускати глядачів на трибуни. Утім, на дебютних змаганнях вони поводять себе непросто тихо, а фактично безшумно.

Інша особливість Зимової Олімпіади - це розташування змагань у кількох різних локаціях. У цьому відео пояснюємо, на які "кластери" поділятиметься Пекін-2020, який спосіб добирання між ними вибрали в Китаї та чому маршрут на перший погляд здається недосконалим.

  • "Наші в Пекіні": епізод №1

Що відомо

Категорії
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо