Євро-2022 з футзалу: хто стане суперником України в півфіналі та коли відбудеться матч

Getty Images

Збірна України гарантувала собі повну участь на Євро-2022.

Збірна України з футзалу - півфіналіст чемпіонату Європи. У матчі 1/4 фіналу команда Олександра Косенка вибила Казахстан - півфіналіста останніх чемпіонатів Європи та світу. У чвертьфіналі Україна перемогла з рахунком 5:3 (по ходу матчу було 3:0, тоді 3:2, а тоді 5:3).

Для України - це перший прохід чвертьфінальної стадії загалом. На п'яти попередніх чемпіонатах Європи, де була стадія плей-оф, українці неодмінно вилітали саме на ній. А попередні успіхи - фінал у 2001 та 2003, півфінал у 2005 - були досягнуті збірною ще до розширення турніру та введення стадії 1/4 фіналу.

Вихід у півфінал також означає, що Україна зіграє усю кількість матчів на турнірі - шість. Залежно від результату півфіналу, на Україну чекатиме або фінал, або матч за третє місце.

Хто може стати суперником України у півфіналі: Євро-2022 з футзалу

Одразу після визначення усіх чвертьфіналістів Євро-2022, була сформована подальша сітка турніру. Тож ще після групового етапу усі команди знали, з ким можуть зустрітися у випадку проходу далі.

Наступний суперник України визначиться у матчі Росія - Грузія (вівторок, 1 лютого, 18:00). Саме переможець цього поєдинку гратиме за вихід до фіналу проти України.

Пряма трансляція Росія - Грузія на Євро-2022 з футзалу - екслюзивно на сайті Суспільне Спорт. Для Грузії - це дебют на чемпіонаті Європи, тоді як Росія намагатиметься вшосте поспіль вийти до півфіналу.

На груповому етапу Грузія виграла два матчі, достроково відібралася у плей-оф, а тоді розгромно програла Іспанії (0:8). У Росії - три перемоги в трьох матчах групового етапу.

Україна в півфіналі Євро-2022 з футзалу: коли відбудеться матч

Обидва півфінали Євро-2022 з футзалу точно пройдуть в п'ятницю, 4 лютого. Попередній час матчів - 18:00 та 21:00.

Уже до стадії півфіналу кваліфікувалися Португалія та Україна (команди з однієї групи), тоді Іспанія / Словаччина та Нідерланди / Туреччина ще визначать переможців. Останні матчі чвертьфіналу - у вівторок, 2 лютого. А безпосередньо півфінал - п'ятниця, 4 лютого.

ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо