Визначився перший півфіналіст Євро-2022 з футзалу: результат матчу

Визначився перший півфіналіст Євро-2022 з футзалу: результат матчу UEFA

Результати першого чвертьфінального матчу Євро-2022.

На чемпіонаті Європи-2022 з футзалу серед чоловіків, що триває в Нідерландах, визначився перший півфіналіст турніру. За вихід до 1/2-ї боролися чинні чемпіони – збірна Португалії – та дебютанти Євро – Фінляндія.

Рівно два роки тому, 31 січня 2020-го, команди зустрічалися у відборі до чемпіонату світу – зустріч тоді завершилася нічиєю – 2:2.

Цього ж разу португальці були однозначними фаворитами протистояння. Команда, яка на цьому чемпіонаті намагається захистити титул, вийшла до плей-оф з першого місця в групі А, в якій грала й збірна України. На груповій стадії Португалія не мала жодної поразки та обіграла Сербію (4:2), Нідерланди (4:1) та Україну (1:0).

Фінляндія ж вийшла до чвертьфіналу з другого місця в групі B, здобувши лише одну перемогу – над Словенією (2:1), а також мала нічию з Італією (3:3) та поразку від лідера групи, Казахстану (2:6).

Як минув перший чвертьфінал

Португалія здобула ранню перевагу на старті матчу. Вже на четвертій хвилині рахунок відкрив захисник Афонсо Жезус: з подачі Пані Варели.

Проте фіни зуміли нав'язати боротьбу й на 10-ій хвилині зрівняти рахунок – 1:1. Гол забив нападник Мійка Госіо, грудьми перевівши м'яч у ворота після спроби пробити від Аламіккотерво.

Через чотири хвилини Жезус знову вивів свою команду вперед, оформивши дубль з передачі Бруно Коельо. Це його четвертий гол за чотири матчі Євро-2022. Єдина гра, в якій він не забивав, – зустріч із Україною.

У другому таймі фіни знову повернули грі короткочасну інтригу. На 27-ій хвилині у воротах фаворитів відзначився фінський захисник Пану Аутіо: з асисту Юккі Кітоли.

Щоправда, португальці швидко відігралися: за 10 хвилин до кінця основного часу форвард Міґель Анжелу забив після передачі Еріка.

Попри намагання фінів піти в конратаку й реалізувати штрафний, португальцям вдалося втримати такий рахунок до кінця матчу, що дозволило їм пробитися до наступної стадії.

• Євро-2022 з футзалу (чоловіки). Чвертьфінал

Португалія – Фінляндія 3:2

Голи: Жезус, 4, 15, Анжелу, 30 – Госіо, 10, Аутіо, 27

Пряма трансляція усіх матчів Євро-2022 з футзалу – на сайті Суспільне Спорт.

Що означає вихід Португалії до півфіналу

• Для Португалії це другий поспіль вихід до півфіналу Євро та п'ятий за історію участі в чемпіонаті. На минулому вони здобули перемогу.
  • Португалія продовжила переможну серію до 31 матчу.
  • У півфіналі Португалія зустрінеться з переможцем пари Іспанія – Словаччина.

Наступні чвертьфінали

• Понеділок, 31 січня, 21:00. Казахстан – Україна
  • Вівторок, 1 лютого, 18:00. Росія – Грузія
  • Вівторок, 1 лютого, 21:00. Іспанія – Словаччина
ФутболБіатлонЗбірна України з футболуЛегка атлетикаЛіга Чемпіонів з футболуТенісКомандні види спортуЧС-2022 з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо