Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

Аби не припиняти навчання під час карантину, учні й педагоги встановили спеціальний додаток для відео конференцій. Про це розповіла директорка загальноосвітньої школи №11 Ірина Чевичалова Тепер вчителі розповідають нові теми й перевіряють чи засвоїли їх діти за допомогою мобільних телефонів.

Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

На відеоуроці математики у першокласників 11 школи Черкас учителька Лідія Закревська спочатку робить перекличку, тоді вивчають нову тему. У такому форматі, розповідає вчителька, викладати ще не доводилося ( каже, у школі працює 23 роки, до цього під час карантину надсилала дітям завдання в соцмережах).

– Працювати у цій програмі зручно, головне – зібрати дітей разом, – додає Лідія Закревська. – Дітки маленькі, тож усе залежить від батьків. Деякі батьки працюють, деякі розвезли своїх діток по селах.

Учитель може не тільки ефективно викладати свій матеріал, але і працювати, мати зворотній зв'язок із учнями, допомагати їм, і моніторити успішність.

– До уроку, – розповідає мама першокласниці Альона Залозна, – донька готувалася. Повторювала цифри й попросила зробити зачіску. Коли це вчитель робить, це зручно, це їх мотивує. Діти ждуть конференцію, вони хочуть учиться, перегортають сторінки, ждуть яку наступну будемо відкривати.

Урок онлайн –нагода побачити однокласників, адже під час карантину вдома дітям нудно.

Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

Уроки онлайн проводять вчителі у Черкасах

– Проводити уроки онлайн у цій школі розпочали у перший день карантину, 12 березня. Тоді спеціальну програму для відео конференцій встановили всі вчителі закладу,– додає мама першокласниці Наталія Городецька.

Тетяна Вдовиченко проводить урок історії також за допомогою мобільного телефону. Говорить, що такі уроки зацікавлюють дітей. А ще – дозволяють не переривати навчання.

– Вони мене "бомблять" своїми повідомленнями. Я проводжу уроки в них двічі на тиждень, а спілкуємося ми практично щодня. Не по 45 хвилин, а по 20-30, але це дає досить гарний результат.

Шестикласник Олександр Бутов задоволений таким навчанням.

– Це дуже комфортно. Тому. Що можна не виходячи з дому займатися, говорить учень шостого класу Олександр Бутов. – Я відкриваю підручник, включаю конференцію, мені спокійно це робити.

Яким чином відбуваються уроки, розповів учитель інформатики Костянтин Долецький.

– Програма ZOOM , у якій зараз працюють в школі, – розповідає вчитель інформатики Костянтин Долецький, – безкоштовна. Участь у відеоконференції одночасно можуть брати 20-30 школярів. Якщо трансляція відбувається з ноутбука, можна показувати екран і на екрані відкрити потрібний сайт, намалювати малюнок, зобразити текст. І діти побачать у себе екран пристрою паралельно із голосом вчителя.

Однак директорка школи Ірина Чевичалова зазначає, що можливості дистанційного навчання обмежені для декого:

– Навчання онлайн ефективне, але не всі діти й вчителі можуть так працювати. Деякі не мають для цього відповідних гаджетів, – говорить директорка школи Ірина Чевичалова. Хоча, каже, нині є всі умови для дистанційної освіти. Нині нас сайті Міністерства освіти і взагалі в інтернеті є багато різних платформ. І все це потрібно, щоб вчитель систематизував під себе, щоб йому було зручно цим всім користуватися.

Авторка Ольга Гуржій

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди